امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل سه بعدی مربوط به پارک سه هکتاری
فایل این پارک رو خود م کارکردم با رندرر منتال هست اون قسمتی که کار نشده هنوز تملک نشده و قرار هست که بعد از تملک تبدیل به پارک ترافیک بشود--آدرس این پارک بین اوتوبان قزوین کرج شمال شهرک فرهنگیان شهرستان نظرآباد
از مهندس دهقان عزیز تشکر می کنم بابت رهنمود هاشون
دوستان نظراتشون رو بدن ؟
اینم یه ویو دیگه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، somita ، Artur
مهندس فوق العاده است ممنونم

میشه بگید چقدر وقت گذاشتید و الان این پارک در چه مرحله ای قرار داره

مهندس اگه میشه عکس هایی از نمای نزدیکتر ازش بزارید تا بیشتر از کار خوب شما دیده بشه.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۱۰:۳۳ عصر)AliReza نوشته است: مهندس فوق العاده است ممنونم

میشه بگید چقدر وقت گذاشتید و الان این پارک در چه مرحله ای قرار داره

مهندس اگه میشه عکس هایی از نمای نزدیکتر ازش بزارید تا بیشتر از کار خوب شما دیده بشه.

طراحیش یک ماه طول کشید الان جدول دور پارک تموم شده و داخل هم چون شیبدار هست داره زیرسازی ش انجام می شه
چشم

پاسخ
salam maanm azaton tashakor mikonam age mishe rajebe sazgariye karbariyaye en park kami benevisid mamnon misham chon yejoraeee ye prozheye amali oejraee shodeas bara hamin tozihati azaton mikham view hash ali bodan kheili kareton harf nadare
tanx
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۱، ۰۸:۱۰ عصر)somita نوشته است: salam maanm azaton tashakor mikonam age mishe rajebe sazgariye karbariyaye en park kami benevisid mamnon misham chon yejoraeee ye prozheye amali oejraee shodeas bara hamin tozihati azaton mikham view hash ali bodan kheili kareton harf nadare
tanx

سلام مهندس
این پارک تقریبا توی حریم شهر و هم محل اقامت مسافرین به حساب میاد هم به نوعی شهروندان از اون استفاده می کنن البته اگه دقت کنین یه قسمت خالی پارک >اون به خاطر اینه که هنوز تملک نشده و قرار شده بعدا پارک ترافیک بشه-فضای مسافرین و آلاچیق ها رو از قسمت بازی کودکان با ایجاد برکه تقریبا 1000متر مربعی جدا کردم و در کنار برکه سعی کردم فضایی درست کنم که برای رفت و آمد و شد باشه تقریبا سه تا زون داریم بازی -برکه-فضای اقامت یعنی برکه ارتباط دهنده اقامت و بازی هست
البته کافی شاپ-سرویس های بهداشتی-پارکینگ-برجهای نور(وینچ)و ... هم از دیگر امکانات پارک هستش البته به نظرمن هر کاری ایراد داره طراح تا حد ممکن باید سعی کنه برطرف کنه

پاسخ
 سپاس شده توسط somita
سلام مهندس
ممنون.کارت عالیه
با کدوم نرم افزار کار کردین؟sketch up؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۳، ۰۴:۲۷ عصر)Artur نوشته است: سلام مهندس
    ممنون.کارت عالیه

سلام مهندس
    با تریدی مکس----موتور رندرر منتال ری

پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۳، ۰۶:۵۳ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
    (۱۳۹۰-۴-۲۳، ۰۴:۲۷ عصر)Artur نوشته است: سلام مهندس
    ممنون.کارت عالیه

سلام مهندس
    با تریدی مکس----موتور رندرر منتال ری

جدی میگی؟با وی ری بهنتیجه بهتری نمی رسیدی؟
    البته نمای نزدیکشو من ندیدم ولی فکر میکنم با Sketch up هم بتونین این کیفیت از کارو بگیرین!
    ولی کارتون عالیه
    موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نگاهی به اصول معماری سبز ALI XxX 1 2,239 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۵:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود ضوابط و استانداردهای طراحی دانشکده معماری به همراه برنامه فیزیکی و سرانه atelieahjam 0 9,221 ۱۳۹۳-۱-۲۸، ۰۸:۱۹ عصر
      دانلود پاورپوینت تزئینات وابسته به معماری ایران ( مقرنس در معماری ایران ) atelieahjam 0 3,608 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۴:۲۲ عصر
      طراحی ساختمان اداری به رنگ سفید خالص - ژاپن JAVAD4050 0 1,028 ۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۵:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: JAVAD4050
      طراحی رستوران ، کافه به اسم اقیانوس 13 - یونان JAVAD4050 0 1,002 ۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۵:۲۰ عصر
      رستورانی به اسم پایتخت غذا JAVAD4050 0 776 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۶:۱۷ عصر
      فایل پاورپوینت برج میلاد MHAKBARI 0 1,366 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۲:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      فایل GIS کاربری زمین منطقه 1 تهران roshan241 2 2,499 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۷:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      طراحی پارک JAVAD4050 0 1,283 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۱۲:۵۹ عصر
      طراحی آشپزخانه به شیوه ای متفاوت با متریال متفاوت JAVAD4050 0 1,096 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۱۲:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان