امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری
میشه بیشتر درباره ی پلانه تعداد پلانها مقیاسش و کلا دقیقا چی می خواست توضیح بدین؟
یعنی مثلا یه قطعه زمین داده بودن و ابعاد هم داده بودن که براش طراحی کنیم یا هیچی نداده بودن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۴، ۱۲:۳۶ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: ممنون ولی هر مورد و تو یک نقشه جواب دادم یعنی چی؟

مقیاسش دلخواهی بود ؟
    تعداد پلان دلخواهی بود؟
    دقیقا چی می خواستن؟
    میشه بیشتر توضیح بدین؟

اصلا نقشه خودشون که مقیاس نداشت! ابعاد هم نداشت! فقط جهت شمال داشت که اگه نداشت هم فرقی نمیکرد!
    من یه پوستی برده بودم انداختم رو پلان و کپی کردم،بعدشم چهار بار واسه چهار مورد زیر تو همون ابعاد پونسیو کردمش
    1)ساختار فضایی
    2)کاربری زمین
    3)سلسله مراتب راه ها
    4)مراکز خدماتی جدید

دقیقا که فکر نمیکنم خودشونم بدونن که چی میخواستن!!!!
    ولی واسه بچه های شهرسازی واقعا آسون بود ولی باید آمادگی ذهنی و تجربه میداشتن!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ساختار فضایی یعنی چی ؟

پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۲۴، ۰۱:۰۳ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: ساختار فضایی یعنی چی ؟

رشتتون چیه؟

پاسخ
      شهرسازی
      می دونم چیه ولی چه فرقی با پلانش داره؟
      بعد پونسیو کردم یعنی چی ؟

یعنی 3 بعدی کشیدی؟

پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۲۴، ۰۱:۰۸ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: شهرسازی
      می دونم چیه ولی چه فرقی با پلانش داره؟
      بعد پونسیو کردم یعنی چی ؟

یعنی 3 بعدی کشیدی؟

نه بابا سه بعدیم کجا بود؟
      ساختار فضایی یعنی الگوی تقسیم زیر محلات و سازمان فضایی و ... این جور چیزا که هر ترم داریم تو کارامون میدیم دیگه؟
      پونسیو..........والا فکر کنم لغتش فرانسوی باشه یعنی پوستی گذاشتم روی کار پلان رو کپی کردم بعدش پشت پوستی رو با مداد سیاه کردم بعد گذاشتمش رو شیتم و رویخطها رو کشیدم که کپی بشه روی شیت هام!!!
      اکی؟؟؟

پاسخ
      مقطع خیابان ها را هم باید می کشیدید یا فقط فقط چهار تا پلان دو بعدی بود؟

پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۲۴، ۰۲:۰۴ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: مقطع خیابان ها را هم باید می کشیدید یا فقط فقط چهار تا پلان دو بعدی بود؟

جایی نگفته بود چهار تا پلان! من توی چهاتا ارائه دادم بعضیا هم فقط یکی گذاشتن
      من که مقطع نزدم یعنی با توجه به صورت سوال دلیلی واسه این کار ندیدم
      ولی اینو بگم که تو هیچ کدوم از اسکیس هایی که من تا حالا دیدم نوع ارائه(2بعدی،3بعدی،..) رو نمیگن
      نوع ارائه به نظر خود داوطلب بستگی داره

پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۲۴، ۱۲:۲۷ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: کدوم جوابه کجا برای دانلود گذاشتین؟
      میشه برام بفرستین؟
      aminsfrnd@yahoo.com

درود

شما میتونید نمونه آزمون تشریحی تحلیلی و جواب را در این آدرس دانلود کنید

با سپاس
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      یعنی فقط 4 تاپلان کشیدید و دیگر هیچ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,358 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,592 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,410 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,122 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان