امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۴-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح)talkhand نوشته است: با سلام و احترام و تشکر از راهنمایی هاتون .هر چند منابع معرفی شده با سوال آزمون همخوانی چندانی نداشتند ولی به نوبه خودم از ارسال پیام خانم lofra که مراتب آماده سازی و طراحی را راهنمایی فرمودند تشکر مینمایم.سوال آزمون در خصوص علل ایجاد سکونتگاههای غیر رسمی و آسیب شناسی آن و اطلاعات لازم برای تحلیل و ساماندهی آن بود و همچنین ارائه ساختار فضایی و کاربری پیشنهادی اراضی و معابر پلان ارائه شده بود که متاسفانه اینجانب با کمبود وقت روبرو شدم.امیدوارم تمام دوستان شرکت کننده در آزمون و شما عزیزان موفق و پیروز باشید.

سلام مهندس و مهندسین عزیزی که مدتی را با استرس گذراندید

هدف سایت و مهندسین سایت از جمله خانم مهندس lofra و shima و s1s2s3 فقط کمک بود و اگر حتی کمک خیلی کمی هم شده باشد به نظر من خوب بوده.

و اگر به ضرر شما تمام شده است یا اصلا استفاده ای نشده است اینجانب از همه شما عزیزان عذرخواهی میکنم.

و در نهایت از خانم مهندس orkide_04 و city111 به خاطر دادن جواب های سوالات نمونه آزمون تشریحی تشکر میکنم.

موفقیت همه شما را از خداوند بزرگ آرزو دارم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط city111

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری - توسط alireza - ۱۳۹۰-۴-۲۴، ۱۲:۱۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,612 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,079 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,663 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,932 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,476 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,196 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان