امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۴-۲۶، ۱۲:۲۵ عصر)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۱:۲۸ عصر)city111 نوشته است: با سلام
من به نوبه خودم از مدير سايت و فعالان تشكر مي كنم
من كه نتونستم برم امتحان و لي
نمي دونم چقدر عدالت رعايت شد و چقدر موقعي كه نتيجه نهايي مياد رعايت ميشه
براي من كه يه جورايي بچه بازي اومد كه هر لحظه يه حرف ...
كسي هست از يه رشته غير مرتبط رفته باشه و خوب داده باشه؟
مهندس orkideh رفتين كنكور چطور بود؟

سلام به شما و مدیر محترم سایت و دوستان فعال دیگر
راستش من نمیخواستم نظری بدم چون طی چند روز گذشته دیدم برخی دوستان محترم شهرساز با حالت ناپسندی از اینکه آزمون اینطور برگزار شده و بقیه داوطلبان با رشته های غیر مرتبط غافلگیر شدن و ... بسیار ابراز خوشحالی میکنند. و از این حالت خیلی ناراحت شدم الیته طی این یکسال زیاد از این رفتارها دیدم!
من بهشون حق میدم که دوست داشته باشن رشته شون فقط مختص خودشون باشه منم بودم ترجیح میدادم از رشته های دیگه کمتر بیاد توی رشته من و شانس من بیشتر باشه.. ولی خوب الان آزمون ارشد در مورد همه رشته ها اینطوری شده که هر کس با هر لیسانسی تو هر رشته ای میتونه شرکت کنه و به خودش بستگی داره که چقدر برای این رشته جدید زحمت بکشه
در شرایط عادلانه رقابت معنا پیدا میکنه نه اینکه بگن همه بیان آزمون بدن ولی شرایط مناسب فقط برای یک عده خاص مهیا باشه...

پس به نظرمن نباید اینقدر بعضی دوستان کم لطفی کنند. اساتید و طراحان سوال محترم هم که میخواستن دانشجوهاشون فقط از شهرسازی باشن کاش این شرایط رو زودتر اعلام میکردن یعنی همون یک سال پیش تا هرکس میخواد با آگاهی تصمیمش رو برای شروع بگیره اما متاسفانه زمانی اعلام شد که مثلا شخص من نیمه بیشتر راه رو رفته بودم و راه برگشت نداشتم پس تصمیم گرفتم تا آخرش برم و تلاشمو بکنم

آزمون روز جمعه رو هم منم مثل archpedia ی عزیز هستم
دوتاسوال اول رو تشریح کردم حتی سوال سوم هم براش کلی تشریح و توضیح نوشتم چون طرح بلد نبودم

آخر سر هم یه طرحی همینجوری کشیدم و چیزایی که به نظرم رسید باتوجه به آموخته هام روش مشخص کردم همین
ولی منم دیدم که خیلی از دوستان با وسایل مجهزی اومده بودن با وجود اینکه گفته بودن فقط مداد و روان نویس باشه!!
دیگه باید نشست و دید که چه میشه
با آرزوی موفقیت برای همه و تشکر فراوان از مدیر محترم سایت بخاطر زحماتشون در این مدت

اساتید و طراحان سوال میخوان شایسته ترینها قبول شن!!!
والا شهرسازا اینقدم سنگدل نیستن که میگی!!! حالا یکی یه چیزی از دهنش پریده، ببین خودش قبول میشه؟؟؟
بله "باید نشست و دید که چی میشه" چون سرپا خسته میشیم خیلی;)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: بالاخره تمام شد!؟ آزمون تشریحی تحلیلی امروز(24 تیر ماه1390)چطور بود؟ برنامه ریزی شهری - توسط Artur - ۱۳۹۰-۴-۲۶، ۰۵:۳۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,605 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,079 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,663 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,932 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,476 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,196 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: