امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکیس ارشد معماری امسال چطور بود؟(آزمون 23 تیر ماه1390)
سلام

مهندسینی که در آزمون ارشد معماری سال 1390 شرکت نمودید آزمون امسال چطور بود؟

آیا امسال تفاوتی با سالهای قبل داشت؟

مربوط به گرایش مهندسی معماری و معماری منظر که در صبح و عصر روز پنج شنبه 23 تیر ماه 1390 برگزار شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام چرا بچه ها بی لطفی می کنند و هیچ خبری از ازمون های عملی نمی دند که سوالات چی بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana
(۱۳۹۰-۴-۲۴، ۱۱:۱۱ صبح)AliReza نوشته است: سلام

مهندسینی که در آزمون ارشد معماری سال 1390 شرکت نمودید آزمون امسال چطور بود؟

آیا امسال تفاوتی با سالهای قبل داشت؟

مربوط به گرایش مهندسی معماری و معماری منظر که در صبح و عصر روز پنج شنبه 23 تیر ماه 1390 برگزار شد.

سلام مهندس
من شرکت کرده بودم و لی به صورت آزمایشی و رتبم شده 14000
به نظرم اگه کسی یه کم میخوند بالای 5000 می آورد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رشته معماری sara515 2 1,493 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: pari32184
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 943 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 949 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,906 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: memar1394
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,352 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: soheylnn
      دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,232 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: ham1371
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,626 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
      بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,077 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: marzirjb
      سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,980 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: shamim_en
      ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,431 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: saeedtkh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان