امتیاز موضوع:
  • 85 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سوالات مرحله دوم آزمون برنامه ریزی شهری-24 تیرماه 1390
با سلام من ليسانس عمران -عمرانم برا ازمون استخدامي به عنوان كارشناس شهرسازي شركت كردم خواستم ببينم چه درسهايي بايد برا آزمون بخونم ؟اگه ميشه نمونه سوال با پاسخ بذاريد
با تشكر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام

چرا دانلود نمی شند

یک صفحه دیگه باز می شه

لطف کنید راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۸:۰۵ صبح)hasham555 نوشته است: سلام

چرا دانلود نمی شند

یک صفحه دیگه باز می شه

لطف کنید راهنمایی کنید

سلام چون فایل پی دی اف هست شما بهتره که کلیک راست کنید و save target as را بزنید البته در هر مرورگری فرق میکنه
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      سلام

وقتی دانلود می کنی این صفحه که براتون آپ کردم می یاد

اگر ممکن این سوالات را به ایمیل من بفرستید

سپاسگذار

http://persiandrive.com/789267

پاسخ
      کسی نیست راهنمایی کنه

پاسخ
      سلام
      امتحان شد مشکلی نداره
      با گوگل کروم امتحان کنید
      قبلش هم نرم افزار دانلود منیجر رو نصب کنید حتما
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
       سپاس شده توسط روجا ، haydariyan ، alireza ، hasham555
      up..

پاسخ
      من میخوام دانلود کنم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        با عرض سلام.
        خسته نباشید.ممنون بخاطر سایت پرمحتوایی که دارید.
        من امسال برنامه ریزی شهری امتحان دادم.رشته کارشناسیم معماری بوده.واسه همین اصلا با مرحله دوم اشنایی ندارم.خواهش میکنم اگر امکانش هست سوالات سالای قبل رو بذارید.
        من سوالای سال 91 رو از سایت شما دانلود کردم ولی متاسفانه فایلش باز نمیشه17

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام تولبار را نصب کنید تا در سرچ مطالب ارزشمند سالهای گذشته را بیابید و استفاده کنید.
          [تصویر:  TB-banner3-2.jpg]
          به راحتی و با تایپ سوالات مرحله دوم در قسمت سرچ اولین ارسال موضوع مورد نظر شما خواهد بود. و همچین ارسال های با ارزشی را بیابید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,701 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,023 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,879 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,036 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان