امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک توریستی تفریحی نگین شهر-----11 هکتاری (3d)
سلام دوستان نظر تون رو بنویسید و بنده را یاری فرمایید
به موجب بند 7ماده 2 قانون حمایت مولفان و منصفان و هنرمندان کلیه حقوق معنوی و مادی این اثر متعلق به پدید آورنده آن
(سعید نصیری مجد)بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده بدون کسب موافقت پدید آورنده بموجب ماده 23 قانون یاد شده جرم
محسوب می گردد

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   PARKE 11HEKTARI.zip (اندازه: 2.27 MB / تعداد دفعات دریافت: 310)
.zip   PARKE 11HEKTARI 2.zip (اندازه: 2.29 MB / تعداد دفعات دریافت: 266)
.zip   PARKE 11HEKTARI 3.zip (اندازه: 2.24 MB / تعداد دفعات دریافت: 277)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، somita ، lofra ، Kiana ، 0RKIDEH ، ایلیا ، ahmad lotfi ، parasto_gh ، پریسیما ، ssaminn ، kasrak ، godonly. ، elham90 ، atelieahjam
سلام مهندس

مهندس با این توانایی بالای شما به نظرم لازم بود که از شما بخوام که بیشتر در مورد کارهایی که انجام دادید توضیح دهید تا مهندسین و مدیران شرکت های بزرگ بیشتر با کارهای شما آشنا شوند.

از اینکه به عنوان یک مدیر در سایت ایران شهرساز همکاری مینمایید مایه مباهات است.

با سپاس

تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۷:۳۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندس

مهندس با این توانایی بالای شما به نظرم لازم بود که از شما بخوام که بیشتر در مورد کارهایی که انجام دادید توضیح دهید تا مهندسین و مدیران شرکت های بزرگ بیشتر با کارهای شما آشنا شوند.

از اینکه به عنوان یک مدیر در سایت ایران شهرساز همکاری مینمایید مایه مباهات است.

با سپاس

تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز

سلام مهندس
شرمنده میکنید منو-من عضو کوچکی از ایران شهرسازم و به این موضوع افتخار می کنم امید وارم بتونم با یاری شما و عنایت خداوند متعال برای جامعه معماری و شهرسازی مفید و مثمر ثمر باشم:shy:

پاسخ
سلام مهندس

خسته نباشی کل کارات با تری دی مکسه؟قصدکپی برداری نداریم فقط ازتون درخواست کمک داریم اینکه راهنماییمون کنی مرسی از زحماتتون.این طرحتونم تقریبامثه اونیکیه؟یکم بیشتر توضیح بدید؟خیلی خیلی سپاس
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۸:۲۰ عصر)somita نوشته است: سلام مهندس

خسته نباشی کل کارات با تری دی مکسه؟قصدکپی برداری نداریم فقط ازتون درخواست کمک داریم اینکه راهنماییمون کنی مرسی از زحماتتون.این طرحتونم تقریبامثه اونیکیه؟یکم بیشتر توضیح بدید؟خیلی خیلی سپاس

سلام
ممنون--آره تقریبا (با اسکچآپ هم کار می کنم)-قصد جسارت ندارم اما اگه اینکا رو نکنم بعدا تو دردسر می افتم -چون من بابت این طرح ها چه از نظر مادی و چه معنوی حق الزحمه دریافت کردم و مسئولیت حقوقی دارم از همه معذرت خواهی می کنم
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۸:۳۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۸:۲۰ عصر)somita نوشته است: سلام مهندس

سلام
ممنون--آره تقریبا (با اسکچآپ هم کار می کنم)-قصد جسارت ندارم اما اگه اینکا رو نکنم بعدا تو دردسر می افتم -چون من بابت این طرح ها چه از نظر مادی و چه معنوی حق الزحمه دریافت کردم و مسئولیت حقوقی دارم از همه معذرت خواهی می کنم

البته بنظر می رسه که شبیه اون یکی پارک این پارک با اون یکی خیلی تفاوت داره(از خیلی جهات) ببینید ما باید با متریالی کار کنیم که کارفرما بتونه تهیه اش کنه شاید شباهت متریال ها کمی این شائبه رو بوجود میاره که شبیه هم هستن اما باور بفرمایید که ما برای پارک دستون باز نیست که هر متریالی کار کنیم

پاسخ
ببخشید مهندس
میشه concept plan بذاری؟ اونجوری بهتر میشه نظر داد!
یا لااقل از نماهای نزدیک رندر بذار!
اگه طول میکشه جزئیات رو کمتر کن یا با سایز کوچیکتر!
به طور کلی کارت ساده و عامه پسنده که به نظر کارفرما خوب میاد. هم دردسر تاییدش کمتره هم اجراش آسون تره! که اصلا هم بد نیست
من درست فکر میکنم؟ نظر خودتونم همینه؟
حالا سر فرصت دقیق نگاه میکنم مفصلتر نظر میدم
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd
    (۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۹:۱۸ عصر)Artur نوشته است: ببخشید مهندس
    میشه concept plan بذاری؟ اونجوری بهتر میشه نظر داد!
    یا لااقل از نماهای نزدیک رندر بذار!
    اگه طول میکشه جزئیات رو کمتر کن یا با سایز کوچیکتر!
    به طور کلی کارت ساده و عامه پسنده که به نظر کارفرما خوب میاد. هم دردسر تاییدش کمتره هم اجراش آسون تره! که اصلا هم بد نیست
    من درست فکر میکنم؟ نظر خودتونم همینه؟
    حالا سر فرصت دقیق نگاه میکنم مفصلتر نظر میدم
    موفق باشید

سلام مهندس ممنون از نظرت
    مهندس توی این پروژه باید با توجه به توپوگرافی کار می کردم و این موضوع پروسه طراحی ر و تحت تاثیر خودش قرار می ده-من اصولا سعی می کنم طرحی رو ارائه کنم که همه ازش خوششون بیاد چون قرار نیست بطور مثال فقط معمارا یا مهندسا ازش بازدید کنن این یه نظر شخصیه --و البته کارفرما چون کارفرما می خواد تو پروژه اهدافش برآورده بشه و در آخر باید توان اجرا حتما در نظر گرفته بشه من شاید دوست داشته باشم توی این پارک یه کوستر هم بذارم اما شرایط اجازه نمی ده-ووووو من با مدیر سایت مشورت کردم و قرار شد چند تا از دید های کامل رو بذارم تو سایت بنا بدلایلی...
    موفق و موید باشی

پاسخ
    movafagh bashid vali zamin kheili bozorg vasayele bazi kam fazaye sabzam kam bishtar rahe piadeast shoma mitoonestid farhangi tafrihish konid ya laaghal tafrihi ba fazaye mofide bishtar :) !!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۹:۵۷ صبح)mah.architect نوشته است: movafagh bashid vali zamin kheili bozorg vasayele bazi kam fazaye sabzam kam bishtar rahe piadeast shoma mitoonestid farhangi tafrihisنh konid ya laaghal tafrihi ba fazaye mofide bishtar :) !!

سلام مهندس
    ممنون که نظر دادین ،مهندس من هم با نظرتون موافقم که باید اینکار انجام می شد،سایتی که پروژه در اون واقع است بین 2 جاده ترانزیتی و اتوبان کرج-قزوین و کارفرما اون قاعده که 60درصد فضای سبز و 40درصد غیر فضای سبز رو خواست تغییر بدیم تا چند تا فضای نمایشگاهی بدست بیاره و همیشه یه تعداد نمایشگاه هفتگی یا ماهانه بتونه برگزار کنه ،بخاطر اینه که فضای خالی زیاد داره-راجع به اسمشم که اصلا از ما نظر نخواستن-من روی پارک بیشتر توضیح ندادم تا بچه ها روی طرح دقت کنن و به سوالاتی برسن ممنون هستم که روی طرح دقت داشتین .

پاسخ
    دوستان شما هم اگه امکان داره کاراتون رو بذارید تو سایت

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل alireza 0 14,732 ۱۳۹۶-۸-۲۷، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تحلیلی بر وضعیت موجود شهر یزد و محلات آن amirurban 0 676 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      اکو پارک maryam taban 0 1,516 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۶:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: maryam taban
      يك فايل فكر كنم طرح جامع شهر تهران سال 84 khansa 0 1,619 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      دانلود فایل کد شهر درود لرستان ماراویا 0 1,683 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      نقشه شهر سلطانیه (استان زنجان) با فرمت dwg MHAKBARI 0 2,163 ۱۳۹۱-۹-۵، ۱۱:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      دانلود فایل لتوکدی شهرک توریستی تفریحی s1s2s3 0 2,144 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۴:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      نمونه پرسشنامه حمل و نقل در شهر godonly. 0 6,171 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۱:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      مطالعات جامع حمل ونقل و ترافیک شهر اهواز aramo 0 3,460 ۱۳۹۱-۲-۳۱، ۰۱:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: aramo
      مطالعات ساماندهی حمل ونقل و ترافیک شهر اهواز aramo 0 2,056 ۱۳۹۱-۲-۳۱، ۱۲:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان