امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تو رو خدا یکی موضوع این اسکیس معماری را بگه
بابا این اسکیس معماری چی شد دلمون نرکید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۱۲:۵۰ صبح)s1s2s3 نوشته است: بابا این اسکیس معماری چی شد دلمون نرکید

سلام.من شنیدم که سرای محله بوده موضوع اسکیس معماری اما چیز بیشتری نمیدونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام موضوع اسکیس امسال معماری سرای محله بود. و برای هر اقلیمی که داوطلب در اون مهارت بیشتر داشت می تونست طراحی کنه!!
فضاهایی هم که می خواست : اتاق جلسات برای 40 نفر و اتاق مدیریت و اداری و قسمت خدمات و نماز خانه و یک بخش پیشنهادی طراح که می تونست فرهنگی یا آموزشی باشه!!!!!!!
به زودی اسکن سئوالات رو می گذارم تا استفاده کنید.;)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۴-۳۱، ۰۱:۰۱ عصر)deldar نوشته است: سلام موضوع اسکیس امسال معماری سرای محله بود. و برای هر اقلیمی که داوطلب در اون مهارت بیشتر داشت می تونست طراحی کنه!!
فضاهایی هم که می خواست : اتاق جلسات برای 40 نفر و اتاق مدیریت و اداری و قسمت خدمات و نماز خانه و یک بخش پیشنهادی طراح که می تونست فرهنگی یا آموزشی باشه!!!!!!!

خوب كوووووووووووو
الان دو هفته اس كه من سر مي زنم هيچ خبري نيست
چرا مردمو سر كار مي زاري دوست گرامي
خدا را خوش نمياد
نداري چرا مردم را علاف مي كني

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۴:۲۱ عصر)sahse59 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۴-۳۱، ۰۱:۰۱ عصر)deldar نوشته است: سلام موضوع اسکیس امسال معماری سرای محله بود. و برای هر اقلیمی که داوطلب در اون مهارت بیشتر داشت می تونست طراحی کنه!!

خوب كوووووووووووو
    الان دو هفته اس كه من سر مي زنم هيچ خبري نيست
    چرا مردمو سر كار مي زاري دوست گرامي
    خدا را خوش نمياد
    نداري چرا مردم را علاف مي كني

سلام دوست عزیز

شما میتونید این سوالات را همراه با کارنامه چند نفر از رتبه های برتر را در لینک زیر دانلود کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

تشکر از مهندس sibel که زحمت آپلود این فایل را کشیدند.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رشته معماری sara515 2 1,486 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: pari32184
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
      خیابانی که 12 خودرو را بلعید مجتمع ساختمان 1 764 ۱۳۹۴-۸-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,898 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: memar1394
      مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,601 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,214 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: ham1371
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
      سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,971 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: shamim_en
      ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,395 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: saeedtkh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان