امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حیف نیست با مدرک مهندسی گرایش جغرافیا(برنامه ریزی شهری را خوند)فکر کنید
حیف نیست با مدرک مهندسی گرایش جغرافیا(برنامه ریزی شهری را خوند)فکر کنید

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۱:۱۲ صبح)s1s2s3 نوشته است: حیف نیست با مدرک مهندسی گرایش جغرافیا(برنامه ریزی شهری را خوند)فکر کنید
ولی من شنیدم که کار جغرافیای شهری و برنامه ریزی شهری تفاوت چندانی با هم نداره!:huh:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
خب اگه حیفه نخون!!!من صحبت می کنم اجازه بدن

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۲:۳۴ عصر)lili_lovely نوشته است: خب اگه حیفه نخون!!!من صحبت می کنم اجازه بدن
???

با سلام خدمت همه

نمیدونم چرا همه اینقدر بی فکر شدن بابا برید به منابع کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری و به اصطلاح شهرسازی نگاه کنین
همشون یکی ان به اثتثای مواردی که مربوط میشه به آمار که اونها هم میانگینو میانه و رگرسیون و غیره هست که اونارو هم دانشجویان جغرافیا و برنامه ریزی شهری تو کارشناسی خوندن ول کنید این متعصب بازیارو
تازه بیشتر کتابهای به اصطلاح شهرسازیرو جغرافی دانان نوشتن ابنزر هاوارد شکویی مجتهد زاده حبیبی دهاقانی گدس ...

هرکی علم داره برتره

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط elham90

سلام دوست عزیز درست که علم بیشتر نشانه ی برتری اینو همه قبول دارن تعصب هم واقعا چیز خوبی نیست و هر رشته ای واسه خودش یه ارزشی داره اما خدایش واقعا نمیشه منابع این دو رشته رو باهم مقایسه کرد چون هم از نظر حجمی و هم از نظر به روز بودن مطالب،شهرسازی خیلی منابعش بیشتر و سنگینتره و باید حتما به روز باشی ولی واسه جغرافیا اینطور نیست الان چند ساله که منابع جغرافیا و برنامه ریزی شهری ثابت مونده وتنها دو کتاب جدید به اون اضافه شده اما منابع شهرسازی هرسال در حال تغییر و تحول و زیاد شدن پس فکر نمیکنم بشه این دو رشته رو از لحاظ سختی و تعداد منابع با هم مقایسه کرد هرچند که هر رشته ای سختی خودش رو داره.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط ایلیا ، mahzad ، meysam rezaei ، saeed nasiri majd
    با احترامی که واسه همه بچه ها قایلم از این موضوعی که s1s2s3 مطرح کردن گله دارم من الان برنامه ریزی میخوام امتحان بدم و هیچ وقت نیومدم یه تایپیک بزارم و بگم حیف نیست که دارید طراحی میخونید شما با این موضوعی که راه انداختید اولا به جایی نمیرسید و با این کارتون تو این 2 ماه که به کنکور مونده فقط روحیه بچه ها رو خراب میکنید من علاقم برنامه ریزی و دوست دارم برنامه ریزی هم شرکت کنم در صورتی که میتونم طراحی هم شرکت کنم ولی علاقه ای به طراحی ندارم در ضمن تو خود برنامه ریزی طراحی و کارگاه طراحی هم تو ارشد وجود داره و خود شما هم میخواید طراحی شرکت کنید چون علاقه دارید پس این دلیل نمیشه که بگید این خوبه یا اون.هیچ وقت شهرسازی رو با جغرافیا مقایسه نکنید شما همون مهندس شهرساز هستید فقط تو ارشد دارید یکی از گرایشهاش رو میخونید.تازه مباحث و تاریخ 2 درسی هستن که تو کنکور ارشد تو طراحی و برنامه ریزی یکیه اگه اینجوری باشه منابع طراحی هم با جغرافیا یکیه.در کل چه طراحی و چه برنامه ریزی هر 2 شهرسازید و اصلا جغرافیا رو با خودتون مقایسه نکنید شما خودتون دارید بچه های شهرسازی خودتون رو با جغرافیا مقایسه میکنید در صورتی که جلوی دیگران باید از هم دفاع کنید منه برنامه ریزی اگه کسی از گرایش طراحی تو شهرسازی بد بگه جلوش در میام چون در هر صورت از وجود خودم میدونمش چون عشق و دغدغم شهرسازیه پس سعی کنید هوای همدیگرو داشته باشید و این بحث هم همیجا تموم کنید.موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، godonly. ، 0RKIDEH ، diamond ، Sadeghpour
    با سلام هیشکی تعصب نداره این شما هستید که تعصب دارید و کشور رو دارید عقب میبرید

من خودم ریاضی فیزیک خوندم ولی حیفففف

یکمی فک کنید شهر پدیده انسانی هست یا فنی

اگه بدور از جنبه های انسانگرایانه شهر رو ساخت چی میشه

جنبه فنی یکی از ملاکها است

در آخر همتون برید کتابهای محمد تقی رهنمایی رو بخونید به خصوص فرایند برنامه ریزی شهری در ایران انتشارات سمت

یا دیدگاههای نو استاد شکویی

سپاس شده توسط 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۹-۱۰، ۰۲:۲۷ صبح)meysam rezaei نوشته است: با احترامی که واسه همه بچه ها قایلم از این موضوعی که s1s2s3 مطرح کردن گله دارم من الان برنامه ریزی میخوام امتحان بدم و هیچ وقت نیومدم یه تایپیک بزارم و بگم حیف نیست که دارید طراحی میخونید شما با این موضوعی که راه انداختید اولا به جایی نمیرسید و با این کارتون تو این 2 ماه که به کنکور مونده فقط روحیه بچه ها رو خراب میکنید من علاقم برنامه ریزی و دوست دارم برنامه ریزی هم شرکت کنم در صورتی که میتونم طراحی هم شرکت کنم ولی علاقه ای به طراحی ندارم در ضمن تو خود برنامه ریزی طراحی و کارگاه طراحی هم تو ارشد وجود داره و خود شما هم میخواید طراحی شرکت کنید چون علاقه دارید پس این دلیل نمیشه که بگید این خوبه یا اون.هیچ وقت شهرسازی رو با جغرافیا مقایسه نکنید شما همون مهندس شهرساز هستید فقط تو ارشد دارید یکی از گرایشهاش رو میخونید.تازه مباحث و تاریخ 2 درسی هستن که تو کنکور ارشد تو طراحی و برنامه ریزی یکیه اگه اینجوری باشه منابع طراحی هم با جغرافیا یکیه.در کل چه طراحی و چه برنامه ریزی هر 2 شهرسازید و اصلا جغرافیا رو با خودتون مقایسه نکنید شما خودتون دارید بچه های شهرسازی خودتون رو با جغرافیا مقایسه میکنید در صورتی که جلوی دیگران باید از هم دفاع کنید منه برنامه ریزی اگه کسی از گرایش طراحی تو شهرسازی بد بگه جلوش در میام چون در هر صورت از وجود خودم میدونمش چون عشق و دغدغم شهرسازیه پس سعی کنید هوای همدیگرو داشته باشید و این بحث هم همیجا تموم کنید.موفق باشید

سلام دوستان خواهشان از طرح همچین ارسالی که به هیچ یک از اعضا کمک علمی و معنوی نمیکنه و حتی در این وقت محدود باعث سردرگمی اعضا میشه پرهیز کنید.الان تو انجمن وقت تبادل اطلاعات و کمک بهم جهت موفقیت در کنکور.
    با سپاس
    آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
     سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH ، ایلیا ، Sadeghpour
    کاملا با آقای نصیری مجد موافقم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 936 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,381 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      میایید بازی با کلمات؟ 0RKIDEH 712 111,664 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۵:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,685 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,929 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      چقدر با نرم افزار BricsCAD آشنایی دارید؟ reza1366 1 1,540 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۷:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: reza1366
      آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,788 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      با هم قرار بزاریم زمردیان 1 988 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      با هم دوست باشیم!!! reza1366 5 2,551 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۶:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان