امتیاز موضوع:
  • 100 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک نمونه برنامه زمان بندی پروژه عمرانی (خیلی بکارتون میاد)dwg
سلام دوستان این یه فایل خیلی با ارزشه امیدوارم بکارتون بیاد :cool:

فایل‌(های) پیوست شده
.dwg   TIMING.dwg (اندازه: 160.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,421)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، farid_hasanzade ، hamid shahraki ، ایلیا ، ahmad lotfi ، hosein121 ، elham90 ، archiman ، dely_sh ، haydariyan ، sattar ، atefeh6618 ، Brightness ، sahar19 ، dementor ، Arch Mahmoud ، E.Y.I ، Omid.Bz
سلام دوستان سعی کنیم که یخورده وارد بحثای اجرایی بشیم منظورم اینه که مسایل رو کاربردی تر بهشون نگاه کنیم:blush:

پاسخ
سلام مهندس موافقم و مطمئنم که اکثریت دوستان هم موافق باشند.

در مورد فایل عالی بود فقط فونت کاتب که استفاده نمودید را من ندارم اگه میشه فونتش را برای دانلود بزارید یا فونت را معرفی کنید.

ممنونم

ممنون مهندس که با این سرعت فونت کامل کاتب را بصورت زیپ در سایت قرار دادید .

دوستان برای دانلود کامل فونت کاتب به این لینک بروید.

دانلود فونت کاتب
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۸:۵۵ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام دوستان این یه فایل خیلی با ارزشه امیدوارم بکارتون بیاد :cool:
سلام مهندس
ای کاش دوستان قدر جنابعالی رو بدونن
البته بنده هم یک فایل ناقابل در همین زمینه رو بزودی ایشالا در سایت قرار می دم(اصلا تبلیغ نبودا!!!!)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام،
ممنون از فایل، عالیه.
این برنامه زمانبندی مربوط به چه ساختمانیه؟
چند طبقه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۸:۵۵ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام دوستان این یه فایل خیلی با ارزشه امیدوارم بکارتون بیاد :cool:

besiar ali,daste shoma dard nekoneh.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خسته نباشید این برنامه زمانبندی مربوط به چه ساختمانیه؟
    چند طبقه؟
    متراژ؟
    ممنون میشم جواب رو mailکنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوست عزیز این فایل برنامه با یک برنامه خاص ارسال شده و دانلود میشه اما open نمیشه اگه میشه برای دوستان بگید که با چه برنامه ای اجرا میشه
      متشکرم
      آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
      سلام دوست عزیز با یک مرور گر دیگه امتحان کن یا اینکه با یک سیستم دیگه چون دوباره دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت.اما فکر کنم شما اتوکد نصب شده روی ویندوزتون نداری.

پاسخ
       سپاس شده توسط Sahab

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نمونه سوالات درس سیر اندیشه های معماری – دکتر علیرضا جزء پیری MHAKBARI 0 1,658 ۱۳۹۴-۳-۳۱، ۰۶:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,569 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: shimita
        دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,682 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        گزیده نتایج سرشماری 90-مناسب برای کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,748 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        کمک فوری....پروژه درس طراحی شبکه حمل و نقل Sh@bn@m 7 4,827 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۵:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        جزوه خیلی خیلی عالی مفهوم استراتژي محمد یگانه 0 1,656 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۱:۲۵ صبح
      آخرین ارسال: محمد یگانه
        رایگان پاورپوینت کاربری زمین و روشهای منطقه بندی آن raoof 0 2,698 ۱۳۹۳-۸-۱۹، ۱۰:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: raoof
        رایگان جزوه درس برنامه ریزی حمل ونقل شهری alireza 0 3,987 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود پاورپوینت برنامه عمران سازمان ملل atelieahjam 0 1,072 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۵:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        نگرشی برالگوهای برنامه ریزی در ایران Sh@bn@m 0 1,159 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۱:۴۷ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان