امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع مصالح ساختمانی برای آزمون ارشد تکنولوژی معماری/ مدیریت پروژه و ساخت/ انرژی
منابع مصالح ساختمانی برای آزمون ارشد تکنولوژی معماری/ مدیریت پروژه و ساخت/ انرژی:

بهترین منبع این بحث نشریه 55(مشخصات فنی و عمومی کارهای ساختمانی) می باشد که اکثریت سوالات کارشناسی ارشد را شامل می شود.
مبحث 5 مقررات ملی نیز مکمل این آیین نامه می باشد .
برای شناخت خود مصالح ساختمانی کتاب مصالح آقای کباری + کتاب آقای حامی می باشد (البته منهای فرمولهاش)
کتاب مصالح سام فروتن چیزی جز نشریه 55 نیست که کمی بسط و گسترش پیدا نموده است و اما مطالعه اش خالی از لطف نمی باشد.
کتاب مصالح آقای تابش یک کتاب فوق العاده است با حجم کم می باشد
به یاد داشته باشید که اعداد و ارقام آئین نامه را خوب به ذهن بسپارید ، زیرا مرجع اصلی آئین نامه ها می باشند .
اگر زمان را مناسب می بینید به خلاصه برداری بپردازید واین خلاصه ها را خلاصه تر نموده و بدانید که در روزهای نزدیک کنکور بهترین موقعیت مطالعاتی شما همین خلاصه نویسی ها می باشند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,515 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,992 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,445 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,126 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی آمار برای دوهفته اول A.pourvahedi 1 1,247 ۱۳۹۴-۵-۱، ۱۲:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان