امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما از قدم اول تا موفقیت در کنکور 1391 ارشد برنامه ریزی شهری چی میخونید؟
سلام بر شما داوطلب کنکور 1391 برنامه ریزی شهری

از امروز 29 تیر ماه 1390 تا شروع آزمون در بهمن ماه 1390 هر روز و یا هفته برنامه ها و یا مطالبی را که خوندیم را در اینجا بزاریم .

نظرتون چیه ؟

دوستانی هم که در آزمون سال 1390 شرکت کردند کمک کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۰۹:۴۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام بر شما داوطلب کنکور 1391 برنامه ریزی شهری

از امروز 29 تیر ماه 1390 تا شروع آزمون در بهمن ماه 1390 هر روز و یا هفته برنامه ها و یا مطالبی را که خوندیم را در اینجا بزاریم .

نظرتون چیه ؟

دوستانی هم که در آزمون سال 1390 شرکت کردند کمک کنند.

سلام با تشکر از پیشنهاد خوب شما
ما که در آزمون 90 شرکت کردیم چه کمکی میتونیم بکنیم؟
من فقط میتونم مطالبی که توی آموزشگاه اساتید تاکید داشتن رو بذارم!
ممکنه منظورتون رو واضحتر بفرمایید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,414 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,122 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان