امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنماو دستور العمل ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان(پایه 3)24-25 شهریور 1390
(۱۳۹۰-۵-۱۲، ۰۱:۱۹ عصر)soheil368 نوشته است: کسی که مهندسی معماری داره نمیتونه مهر برنامه ریزی شهری رو بگیره بعد از ارشد این رشته.ایا برای طراحی شهری هم همینطوره؟یعنی اگه طراحی شهری همبگیره باز مهر نداره؟چون تو پست اول گفتین شهرسازی!!واین دو گرایشو شامل میشه

درود

تا آزمون اسفند 1389 مشکلی نبود و هر کسی با هر کارشناسی که داشت حتی مکانیک و ... ارشد هر رشته ای که مهر داشت را میگرفت میتونست مهر اون گرایش را بگیره.

مثلا کارشناسی عمران کارشناسی ارشد طراحی شهری

هم مهر نظارت و محاسبه کارشناسی عمران را داشت و هم مهر طراحی شهری

و برای بقیه رشته ها و گرایش ها هم صدق میکنه.

ولی این دستور العمل را شما زحمت بکشید و کامل بخونید و جواب سوال خودتون را بدید.

سوال شما و خیلی از دوستان:

اگر کارشناسی معماری داشته باشیم آیا میتونیم با ارشد طراحی شهری مهر طراحی شهری هم بگیریم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
البته من نتونستم فایل پی دی اف پست اول را باز کنم(نمیدونم چرا) ولی اینطور که میگین احتمالا نمیشه مهر طراحی رو هم داشت چون میگین برای همه ی رشته ها و گرایش ها هم صدق میکنه.پس اگه بخوایم با لیسانس معماری مهر ارشد هم داشته باشیم فقط باید گرایش معماری رو بخونیم تو ارشد یا گرایشهای دیگه هم هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۲، ۰۶:۱۸ عصر)soheil368 نوشته است: البته من نتونستم فایل پی دی اف پست اول را باز کنم(نمیدونم چرا) ولی اینطور که میگین احتمالا نمیشه مهر طراحی رو هم داشت چون میگین برای همه ی رشته ها و گرایش ها هم صدق میکنه.پس اگه بخوایم با لیسانس معماری مهر ارشد هم داشته باشیم فقط باید گرایش معماری رو بخونیم تو ارشد یا گرایشهای دیگه هم هست؟

سلام

شما این تصویرها که من از متن دستورالعمل گرفتم را دیدید ؟ نظرتون چیه؟

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=1772

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=1773

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
نمیدونم هنوط نفهمیدم ارشد طراحی شهریم مهر نمیشه گرفت یا نه!!!!!!اگه میشه صریح توضیح بدین

پاسخ
چرا فایل پی دی اف برای من باز نمیشه!!چند بار هم دانلود کردم

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۶، ۰۷:۰۶ عصر)soheil368 نوشته است: چرا فایل پی دی اف برای من باز نمیشه!!چند بار هم دانلود کردم

سلام

اروری که میده چیه چون برای من باز شد.

اگه مشکلتون جدی بود و اصلا باز نمیشه تا براتون از صفحاتش عکس بگیرم و ایمیل کنم.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
acrobate may not display page corecyly....
من از ورژن 9 اکروبت ریدر استفاده میکنم ولی پی دی افهای دیگه امتحان کردم شد این نمیشه!!نه مهندس جان اینجوری که خیلی زحمت میشه فقط اگه میشه صریح توضیح بدین در مورد این موضوع من هنوزم نفهمیدم مهر رو ارشد چه رشته های نمیدن منی که لیسانس معماری دارم چی میتونم شرکت کنم(البته طراحی شهری رو انتخاب کردم) مهر داره ارشدش یا نه.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۵-۱۶، ۰۷:۲۴ عصر)soheil368 نوشته است: acrobate may not display page corecyly....
من از ورژن 9 اکروبت ریدر استفاده میکنم ولی پی دی افهای دیگه امتحان کردم شد این نمیشه!!نه مهندس جان اینجوری که خیلی زحمت میشه فقط اگه میشه صریح توضیح بدین در مورد این موضوع من هنوزم نفهمیدم مهر رو ارشد چه رشته های نمیدن منی که لیسانس معماری دارم چی میتونم شرکت کنم(البته طراحی شهری رو انتخاب کردم) مهر داره ارشدش یا نه.

درود

شما درست میگفتید با آکروبت ریدر باز نمیشه من با یک برنامه دیگه بازش کردم و ازشون عکس میگیرم .

میتونید فایل جدید را که 17 تصویر هست را در این لینک دانلود کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3925

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زد و بند مهندسان ساختمان ممنوع شد sara515 0 739 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sara515
  ارتباط میان نگاه صرفا صنفی به حرفه مهندسی با کاهش کیفیت ساخت sara515 0 553 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sara515
  دريافت كارت شناسايی ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 Sahab 0 1,496 ۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392 saeed nasiri majd 3 2,146 ۱۳۹۲-۶-۶، ۰۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  ثبت نام آزمون ورودبه حرفه‌ مهندسان،کاردان فنی ساختمان وتعیین صلاحیت حرفه ای-شهریور92 Sahab 0 2,107 ۱۳۹۲-۵-۲۴، ۱۲:۱۲ عصر
  دعوت به فعالیت افتخاری شهرسازان برای همیاری سازمان نوسازی شهر تهران-مرداد92 Sahab 2 2,392 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۹:۴۷ عصر
  آزمون ورودی به حرفه مهندسان اواسط آذرماه برگزار می شود ماراویا 0 1,522 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار) alireza 12 18,577 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: geo
  اعتراض مهندسان به اهانت به پیامبر javad jamshidi 0 1,398 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  ورود افراد دولتی؛ مشکل انتخابات نظام مهندسی javad jamshidi 0 1,561 ۱۳۹۱-۵-۲۸، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: javad jamshidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان