امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنماو دستور العمل ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان(پایه 3)24-25 شهریور 1390
دوستان کسانیکه کارشناسیشون با کارشناسی ارشدشون غیر مرتبط ،نمی تونن پروانه ارشدشون رو بگیرن-به عنوان مثال کسی که کارشناسی معماری داره و ارشد شهرسازی نمی تونه پروانه شهرسازی بگیره

حالا سوال اینجاست کسی که مثلا کارشناسی اقتصاد یا جامعه شناسی خونده ارشد شهرسازی داره می تونه پروانه شهرسازی بگیره؟؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   azmon].PDF (اندازه: 397.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 139)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanist 88 ، soheilarch
دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

.jpg   iranshahrsaz.com-2.jpg (اندازه: 51.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 83)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
اینم برای کارشناسی جغرافیا که نمیتونه پروانه ارشد شهرسازی بگیره!!

.jpg   iranshahrsaz.com-3.jpg (اندازه: 55.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)

پاسخ
واقعا این کارشون اصلا درست نیست خیلی ها تخصص انجام کار رو دارند حالا میخواد مدرکشون مرتبط نباشه برعکس یه عده ام مدرک دارند اما متاسفانه تخصصی ندارند باید گزینششون بر حسب توانایی می بود که نیست با کمال تاسف...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط darya 2010
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

من فکر می کنم مثال زده
پس با این اوصاف کمیسیون هم ارزی تکلیف بچه های اقتصاد و ... رو روشن میکنه

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۹ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

من فکر می کنم مثال زده

اره مهندس منظورش اینه که هیچکدوم نمیتونه

معماری - عمران و .....

پاسخ
نه بچه هاي علوم انساني مثل كارشناسي اقتصاد و نه بچه هاي جغرافيا ديگه نمي تونند مهر نظام مهندسي برنامه ريزي شهري بگيرند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان به این نکته هم توجه کنید که در دفترجه کارشناسی ارشد فقط برای معمارها تاکید شده که می تونند برنامه ریزی یا طراحی بخونند پس معماری رشته مرتبط است و اصلا برای جغرافیا و عمران این بند را نیاورده درسته پس کمیسیون ماده 7 میتونی به معماری این اجازه رابده شما هم موافقید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام من رشته کارشناسیم کارتوگرافی بوده وارشدم شهرسازی .من هم نمی تونم شرکت کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کسی که مهندسی معماری داره نمیتونه مهر برنامه ریزی شهری رو بگیره بعد از ارشد این رشته.ایا برای طراحی شهری هم همینطوره؟یعنی اگه طراحی شهری همبگیره باز مهر نداره؟چون تو پست اول گفتین شهرسازی!!واین دو گرایشو شامل میشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      زد و بند مهندسان ساختمان ممنوع شد sara515 0 735 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: sara515
      ارتباط میان نگاه صرفا صنفی به حرفه مهندسی با کاهش کیفیت ساخت sara515 0 551 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: sara515
      دريافت كارت شناسايی ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 Sahab 0 1,490 ۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392 saeed nasiri majd 3 2,144 ۱۳۹۲-۶-۶، ۰۷:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      ثبت نام آزمون ورودبه حرفه‌ مهندسان،کاردان فنی ساختمان وتعیین صلاحیت حرفه ای-شهریور92 Sahab 0 2,105 ۱۳۹۲-۵-۲۴، ۱۲:۱۲ عصر
      دعوت به فعالیت افتخاری شهرسازان برای همیاری سازمان نوسازی شهر تهران-مرداد92 Sahab 2 2,386 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۹:۴۷ عصر
      آزمون ورودی به حرفه مهندسان اواسط آذرماه برگزار می شود ماراویا 0 1,520 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۳:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار) alireza 12 18,574 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۱۲:۴۴ صبح
    آخرین ارسال: geo
      اعتراض مهندسان به اهانت به پیامبر javad jamshidi 0 1,396 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: javad jamshidi
      ورود افراد دولتی؛ مشکل انتخابات نظام مهندسی javad jamshidi 0 1,560 ۱۳۹۱-۵-۲۸، ۱۰:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: javad jamshidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان