ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
هر چی دوس دارین بیاین اینجا در موردش صحبت کنیم .بیشترم باهم آشنا میشیم.این پست دیگه یه بحث آزاده!!

آخرین ارسال های من :
2
RE: بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
خیلی گپ زدیم خسته نباشید:rolleyes:

3
(1390-4-31، 11:10 صبح)lofra نوشته است:  خیلی گپ زدیم خسته نباشید:rolleyes:

سلام اگه امکان داره راجع به ندادن مهر طراحی به بچه های نا پیوسته معماری صحبت کنیم که جزو مصوبات اخیر نظام مهندسی و خیلی هم مورد اعتراض دانشجویان و فارغ التحصیلان شده
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: deldar
4
(1390-4-31، 12:23 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  

سلام اگه امکان داره راجع به ندادن مهر طراحی به بچه های نا پیوسته معماری صحبت کنیم که جزو مصوبات اخیر نظام مهندسی و خیلی هم مورد اعتراض دانشجویان و فارغ التحصیلان شده

متاسفانه هیچ اعتراضی به صورت کتباو امضا شده توسط فارغ التحصیلان به نظام داده نشده باید رو این مسائل پافشاری کرد تا نتیجه بده.

5
پس اینای که ناپیوسته خوندن باید چیکار کنن.مهندس عزیز شما مطمئنی چنین مصوبه ای اومده؟

آخرین ارسال های من :
    6
    [quote='parsa_archi' pid='5430' dateline='1311347134']
    پس اینای که ناپیوسته خوندن باید چیکار کنن.مهندس عزیز شما مطمئنی چنین مصوبه ای اومده؟
    [/quotببله متاسفانه این نظر رو تایید کردن امسال

7
    (1390-4-31، 05:02 عصر)lofra نوشته است:  
    (1390-4-31، 12:23 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  

متاسفانه هیچ اعتراضی به صورت کتباو امضا شده توسط فارغ التحصیلان به نظام داده نشده باید رو این مسائل پافشاری کرد تا نتیجه بده.

چرا ؟اخیرا جلوی وزارت علوم و تحقیقات اعتراضاتی شده البته تو سایت واحد خبر خیلی راجع بهش صحبت کردن و حتی قرار شده وزیر محترم راه و شهرسازی وارد عمل بشه-و همچنین نمایندگان معترضان جلسه داشتن با نظام مهندسی و ...
    ولی بنظر من بچه های هنرستانی 6سال درس خوندن و الانم تو بازار کار خودتون میبینید....
    حتی کسانی که کاردانی به کارشناسی دولتی هم خونده باشن شامل این موضوع می باشن.

سپاس شده توسط: lofra ، godonly.
    8
    سلام.به نظرتون مسئولاي محترمي كه اين پيشنهادو دادن به اين موضوع فكر كردن كه تكليف ماها چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا يعني چي چرا از اول به ما نگفتن حالا كه ما مدركمونو گرفتيم يادشون اومده!!!!! ما خير سرمون به اميد طراحي 6 سال معماري خونديم معماري يعني طرح بعد اونوقت اجازه طراحي نداريم اين يعني فاجعه،،،،،،،،،

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: godonly.
    9
    این طرح رو باید دوباره بررسی کنند چون واقعا درست نیست و در واقع ظلم به خیلی از مهندس هاست.

سپاس شده توسط: godonly.
    10
    (1390-5-2، 05:26 عصر)lofra نوشته است:  این طرح رو باید دوباره بررسی کنند چون واقعا درست نیست و در واقع ظلم به خیلی از مهندس هاست.

سلام
    دوستان لطفا برین سایت وزارت راه و شهرسازی
    و در قسمت ارتباط با وزیر ایمیل بزنید-منم اینکارو کردم و جواب ایمیل ی که داده
    بودم اومد اگر این کار رو ادامه بدیم مطمئن باشید تاثیر بسزایی می ذاره .

سپاس شده توسط: lofra ، godonly.
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      30 دقیقه زودتر بیاید خونه=> شاهکاری دیگر از سنجش فقط 120 دقیقه کنکور ارشد AliReza 3,228 1390-11-25، 10:16 عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      خبر فوری-تشریحی تحلیلی-قبولی صد در صد-چه درصدی بزنیم... AliReza 2,989 1390-3-10، 10:18 عصر
    آخرین ارسال: jozef
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل