امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
بچه ها بیاید با هم کمی گپ بزنیم!!
هر چی دوس دارین بیاین اینجا در موردش صحبت کنیم .بیشترم باهم آشنا میشیم.این پست دیگه یه بحث آزاده!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی گپ زدیم خسته نباشید:rolleyes:

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۳۱، ۱۱:۱۰ صبح)lofra نوشته است: خیلی گپ زدیم خسته نباشید:rolleyes:

سلام اگه امکان داره راجع به ندادن مهر طراحی به بچه های نا پیوسته معماری صحبت کنیم که جزو مصوبات اخیر نظام مهندسی و خیلی هم مورد اعتراض دانشجویان و فارغ التحصیلان شده
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar
(۱۳۹۰-۴-۳۱، ۱۲:۲۳ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:

سلام اگه امکان داره راجع به ندادن مهر طراحی به بچه های نا پیوسته معماری صحبت کنیم که جزو مصوبات اخیر نظام مهندسی و خیلی هم مورد اعتراض دانشجویان و فارغ التحصیلان شده

متاسفانه هیچ اعتراضی به صورت کتباو امضا شده توسط فارغ التحصیلان به نظام داده نشده باید رو این مسائل پافشاری کرد تا نتیجه بده.

پاسخ
پس اینای که ناپیوسته خوندن باید چیکار کنن.مهندس عزیز شما مطمئنی چنین مصوبه ای اومده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    [quote='parsa_archi' pid='5430' dateline='1311347134']
    پس اینای که ناپیوسته خوندن باید چیکار کنن.مهندس عزیز شما مطمئنی چنین مصوبه ای اومده؟
    [/quotببله متاسفانه این نظر رو تایید کردن امسال

پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۳۱، ۰۵:۰۲ عصر)lofra نوشته است:
    (۱۳۹۰-۴-۳۱، ۱۲:۲۳ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:

متاسفانه هیچ اعتراضی به صورت کتباو امضا شده توسط فارغ التحصیلان به نظام داده نشده باید رو این مسائل پافشاری کرد تا نتیجه بده.

چرا ؟اخیرا جلوی وزارت علوم و تحقیقات اعتراضاتی شده البته تو سایت معماری نیوز خیلی راجع بهش صحبت کردن و حتی قرار شده وزیر محترم راه و شهرسازی وارد عمل بشه-و همچنین نمایندگان معترضان جلسه داشتن با نظام مهندسی و ...
    ولی بنظر من بچه های هنرستانی 6سال درس خوندن و الانم تو بازار کار خودتون میبینید....
    حتی کسانی که کاردانی به کارشناسی دولتی هم خونده باشن شامل این موضوع می باشن.

پاسخ
     سپاس شده توسط lofra ، godonly.
    سلام.به نظرتون مسئولاي محترمي كه اين پيشنهادو دادن به اين موضوع فكر كردن كه تكليف ماها چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا يعني چي چرا از اول به ما نگفتن حالا كه ما مدركمونو گرفتيم يادشون اومده!!!!! ما خير سرمون به اميد طراحي 6 سال معماري خونديم معماري يعني طرح بعد اونوقت اجازه طراحي نداريم اين يعني فاجعه،،،،،،،،،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    این طرح رو باید دوباره بررسی کنند چون واقعا درست نیست و در واقع ظلم به خیلی از مهندس هاست.

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۰-۵-۲، ۰۵:۲۶ عصر)lofra نوشته است: این طرح رو باید دوباره بررسی کنند چون واقعا درست نیست و در واقع ظلم به خیلی از مهندس هاست.

سلام
    دوستان لطفا برین سایت وزارت راه و شهرسازی
    و در قسمت ارتباط با وزیر ایمیل بزنید-منم اینکارو کردم و جواب ایمیل ی که داده
    بودم اومد اگر این کار رو ادامه بدیم مطمئن باشید تاثیر بسزایی می ذاره .

پاسخ
     سپاس شده توسط lofra ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,125 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,123 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,221 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
      شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 956 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 790 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان