امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
132نفر شرکت کننده -157 داوطلب : مرحله اول آزمون اول-استقبال بی سابقه مهندسین کشور
با شرکت در این آزمون خودتان را با رتبه 7 کشور در آزمون سراسری 1390 جناب آقای مهندس ایزدی که در این آزمون شرکت نمودند مقایسه کنید.

از استقبال شما سپاسگزارم 157 نفر در آزمون مرحله اول و شرکت کننده 132 نفر
6 نفر اول:

.jpg   6 nafar bartar-marhale1- azmoon1.jpg (اندازه: 110.83 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)

نفرات برتر از رتبه 1 تا 107 با حذف 25 نفر بدلایل مختلف:

.pdf   ليست داوطلبانان شرکت مرحله اول -آزمون اول1.pdf (اندازه: 246.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)

این هم آمار کلی از آزمون تا این لحظه:

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، yek shahrsaz ، darya 2010
ko pas.mese inke faile downloadesh kharabe.mamnoon misham dorostesh konin

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱، ۱۱:۱۹ صبح)AliReza نوشته است: با شرکت در این آزمون خودتان را با رتبه 7 کشور در آزمون سراسری 1390 جناب آقای مهندس ایزدی که در این آزمون شرکت نمودند مقایسه کنید.

سلام مهندسین عزیز

از استقبال شما سپاسگزارم 157 نفر در آزمون مرحله اول و شرکت کننده 132 نفر

نفرات برتر از رتبه 1 تا 107 با حذف 25 نفر بدلایل مختلف:

این هم آمار کلی از آزمون تا این لحظه:

سلام
    لطف کنید فایل سالم را در سایت قرار دهید
    سپاس

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      نقل‌قول: سلام
      لطف کنید فایل سالم را در سایت قرار دهید
      سپاس
      متاسفانه این فایل ها را چند بار اپلود کردم و به دلیل ویرایش ارسال های مرتبط حذف میشود.شاید خودتون هم این فایل را در روز های قبل دانلود کرده اید و باز هم آپلودش کردم.
      با سپاس از هر دو مهندس بروز شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,448 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: hanieh.yas
        نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,300 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,313 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
        2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,003 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: targol.s
        ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,808 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: kvahid
        هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,383 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
        آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,810 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: samira.n
        آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,474 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
        رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,469 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
        جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,066 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان