امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری و جدید:سرفصل ها برای 15 آزمون برنامه ریزی شهری-برنامه زمان بندی آزمون های آنلاین
سلام دوستان

لطفا بهترین برنامه برای برگزاری آزمون های آنلاین را بنویسید.

اولین آزمون در حال برگزاری است

پیشنهاد شما برای آزمون های منظم و سرفصل ها چیه؟(اگر سرفصل ها را نمیدونید مهم نیست ننویسید)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، 0RKIDEH ، city111 ، Maryam M
خسته نباشید به نظر من اگه ازمونا 3 هفته یه بار باشه خیلی بهتره مهندس.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، darya 2010
(۱۳۹۰-۵-۲، ۰۱:۱۷ عصر)lofra نوشته است: خسته نباشید به نظر من اگه ازمونا 3 هفته یه بار باشه خیلی بهتره مهندس.

سلام مهندس دهقان
پیشنهاد بنده اینه حالا که تا آزمون زمان تقریبا زیادی مونده بیست روز یک بار یا ماه به ماه باشه و دی ماه و بهمن ماه که به آزمون نزدیک میشیم دوهفته در میان یا ده روز یک ازمون باشه عالیه.
سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
    سلام دوستان اینم پیشنهاد یکی از مهندسین سایت

مهندس امیرحسین مالکی

نقل قول:

((salam
    in ide vaghean ideye aliye.khoshhalam ke dar rastaye afzayesh danesh in ghadam ghadame digei dar rastaye shahr saziye
    az in babat az hamaton va makhsosan mohandes mamnonam
    faghat ye arze kochiki dashtam dar morede vaghte motaleye manabee azmon,ke ye vaght vasash bezarin.ye vaghte shoro va ye vaghte payani ham dashte bashe azmon behtare,va goftam ke ye vaghtam vase motalee bezarin,masalan az in tarikh ta in tarikh.q
    bazam az zahamateton mamnonam
    maleki))

دوستان در مورد این پیشنهاد ها نظرتون را بنویسید و یا پیشنهاد خودتون را بزارید.

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، darya 2010
    (۱۳۹۰-۵-۲، ۰۱:۴۸ عصر)darya2010 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۵-۲، ۰۱:۱۷ عصر)lofra نوشته است: خسته نباشید به نظر من اگه ازمونا 3 هفته یه بار باشه خیلی بهتره مهندس.

سلام مهندس دهقان
    پیشنهاد بنده اینه حالا که تا آزمون زمان تقریبا زیادی مونده بیست روز یک بار یا ماه به ماه باشه و دی ماه و بهمن ماه که به آزمون نزدیک میشیم دوهفته در میان یا ده روز یک ازمون باشه عالیه.
    سپاس فراوان

ولی به نظرتون بیست روز یکبار یا ماهی یکبار یه کم دیر نیست؟؟
    اینطوری آدم فکرش دور میفته
    تجربه نشون داده هرچی سر آدم شلوغتر باشه بیشتر تلاش میکنه ها
    به نظر شما وقتی بدونید برای خوندن یک سری چیزها وقت کم دارید و باید خودتونو به آزمون برسونید بیشتر تلاش نمی کنید؟
    البته این نظر منه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط deldar ، darya 2010 ، Maryam M
    سلام با تشکر از مدیر سایت
    10 روز یه بار فکر کنم خوبه و وقت خوندن هم برا دوستان خواهد بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    سلام

مرسی از زحمت هایی که میکشید

منم با 2 هفته ای یک بار موافقم ، اگه بشه سرفصل ها هم جوری باشه که با موسسات یه کم هماهنگ باشه که دوگانگی پیش نیاد عــــــــــــــــالی میشه
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    با دوستان عزیز city111 و maryam M موافقم.
    هردو ایده خوبیه
    و اینکه مطابق موسسات باشه خیلی خوبه
    البته فکر کنم الان هم مطابق موسسات طراحی شده باشه
    ممنون از دوستان

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    (۱۳۹۰-۵-۲، ۰۸:۴۱ عصر)orkideh_04 نوشته است: با دوستان عزیز city111 و maryam M موافقم.
    هردو ایده خوبیه
    و اینکه مطابق موسسات باشه خیلی خوبه
    البته فکر کنم الان هم مطابق موسسات طراحی شده باشه
    ممنون از دوستان
    سلام

خوب تقریبا به این نتیجه رسیدیم که هر 2 هفته یکبار باشه حالا نحوه آزمون را هم در موردش بحث کنیم.و اینکه مطابق سرفصل

موسسه باشه این نمیشه چون هر موسسه ای یه جور برنامه میده و ما باید مطابق یک موسسه برنامه بدیم مثلا پارسه یا اکسین و...

در مورد نحوه آزمون:

1- 150 سوال با هم باشه که در 150 دقیقه جواب داده بشه

2- هر درس جدا باشه که هر 30 دقیقه جواب بدیم

3- ترکیبی باشه یعنی 2 درس باهم و 3 درس دیگه هم با هم (مثل همین آزمون البته در یک هفته)

4- یا نظر شما....

در روزهای مورد آزمون

1- در 2 روز آخر هفته و کل آزمون همان دو روز باشه

2- هر درس در یک روز برگزار بشه در 5 روز هفته

3- یا نظر شما....

و یک درخواست از همه شما

این آزمونها رایگانه و صدها نفر در اون شرکت میکنند و زحمت زیادی داره و همه سوالات باید تایپ شوند.

خوب اگه شما هم بتونید در وقت آزادتون تعدادی سوال استاندارد تایپ شده برای تیم برگزاری بفرستید عالی میشه و کار تیم سبکتر(این یک درخواسته میتونید کامل اونو رد کنید ولی در موردش بحثی نمیکنیم)

ممنون و سپاس فراوان از همه شما

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Maryam M
    سلام دوستان

در صورتی که نظراتتون را در مورد موارد بالا نزارید ؛

تیم برگزار کننده آزمون تصمیم خواهد گرفت و خوب مطمئنا با نظرات شما خیلی بهتر خواهد شد.

تا 7 مرداد برنامه زمانی آزمون ها و سرفصل ها برای هر آزمون مشخص خواهد شد و طی یک ارسال جدا در سایت ارسال میشود.

با سپاس تیم برگزاری آزمون های آنلاین رایگان

1- علیرضا 2- مهندس orkide_04 و به یک نفر فعال دیگه برای همکاری نیازمندیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,789 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,373 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,002 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,593 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,068 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,855 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,672 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,509 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان