امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارشد طراحی شهری
سلام من در واقع برای اشنایی با رسته طراحی شهری در مقطع کارشناسی ارشد عضو شدم وشدیدا احتیاج به همفکری دارم من مترجمی زبان انگلیسی خوندم ام از زمان دبیرستان رشته معماری دوست داشتم که به دلیل مخالفت خانواده برای هنرستان سر از اینجایی که هستم در اوردم الان 30 سالمه ومیخوام کارشناسی ارشد بخونم ولی نمیدونم میتونم تو طراحی شهری قبول شم یا نه ایا بهتر نیس از کاردانی به کارشناسی معماری شروع کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam
shodani hast vali b nazare man bayad ye pish zamineie dashte bashi ma ha ke shahrsazi khoondim be sakhti ghabul mishim,vali shodani hast kare nashodani nadarim,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۰-۵-۳، ۱۱:۴۱ صبح)سمیرا سایمی نوشته است: سلام من در واقع برای اشنایی با رسته طراحی شهری در مقطع کارشناسی ارشد عضو شدم وشدیدا احتیاج به همفکری دارم من مترجمی زبان انگلیسی خوندم ام از زمان دبیرستان رشته معماری دوست داشتم که به دلیل مخالفت خانواده برای هنرستان سر از اینجایی که هستم در اوردم الان 30 سالمه ومیخوام کارشناسی ارشد بخونم ولی نمیدونم میتونم تو طراحی شهری قبول شم یا نه ایا بهتر نیس از کاردانی به کارشناسی معماری شروع کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید

به نظر من مهم علاقه هست که شما خیلی دارین
اگه تلاش کنینو امکانات موجود واسه قبول شدن رو واسه خودتون فراهم کنین نتیجه دلخواه تون رو دست یافتنی خواهید دید
البته میتونید به طور مستقیم از مهندس @uror@ و s.urbanism
کمک بگیرید حتما به دردتون میخوره
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
به نظرم اگه خیلی تلاش کنید حتما قبول میشید.چون انگیزشو دارید و از همه مهمتر زبانتونم خوبه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,924 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,231 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,285 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان