امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{جدید}برنامه زمان بندی آزمون های آنلاین رایگان سایت ایران شهرساز اعلام شد(13 آزمون)
دوستان برنامه تغییر یافته به ارسال سوم همین تاپیک بروید.....

طبق تصمیم نهایی تیم برگزار کننده آزمون های آنلاین رایگان سایت ایران شهرساز بر اساس نظرسنجی از دوستان، برنامه زمان بندی به شرح زیر اعلام می شود:

آزمون اول( تعیین سطح): مرحله اول:30 و 31 تیرماه مرحله دوم: 6 و7 مرداد ماه

آزمون دوم : 20و21 مرداد ماه

آزمون سوم : 3 و4 شهریورماه

آزمون چهارم : 17 و 18 شهریورماه

آزمون پنجم : 31 شهریور و 1 مهر ماه

آزمون ششم : 14و 15 مهرماه

آزمون هفتم : 28 و 29 مهر ماه

آزمون هشتم : 12 و 13 آبان ماه

آزمون نهم : 26 و 27 آبان ماه

آزمون دهم : 10 و11 آذرماه

آزمون یازدهم: 24 و 25 آذرماه

آزمون دوازدهم : 8 و 9 دی ماه

آزمون سیزدهم: 22 و23 دی ماه

آزمون چهاردهم : 6و 7 بهمن ماه

آزمون پانزدهم : 20 و21 بهمن ماه

آزمون ها به صورت آنلاین در تاریخ تعیین شده از ساعت 12 شب تا 12 شب روز بعد به مدت 48 ساعت بر اساس سر فصل های مشخص برگزار می شود و پس از هر آزمون پاسخنامه ها بررسی و نتایج اعلام می شود.

هر آزمون جوایز خاص خودش را دارد و بر اساس تعداد شرکت کننده دوره قبل تعیین میشود.

برای دیدن سرفصل آزمون هابه لینک زیر مراجعه کنید: http://iranshahrsaz.ir/forumdisplay.php?fid=12

و جهت ثبت نام در سایت مرکز آزمون به سایت www.iranshahrsaz.ir مراجعه کنید.

آدرس برای شرکت در آزمون های در حال برگزاری : http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

باسپاس از همه شما تیم برگزاری آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Maryam M
ممنون از مهندس orkide_04 به خاطر زحماتشون

دوستان میتونم بهتون اطمینان بدم که اگه سطح کیفی سوالات به اندازه موسسات نباشه کمتر هم نیست.

اینو میتونید از صحبتهای رتبه 7 کنکور سراسری 1390 برنامه ریزی شهری دریابید.

مهندس ایزدی: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...41#pid5441

مهندس ایزدی:http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...40#pid5440

دوستان سریعتر در مورد اینکه هر آزمون شامل چه درصدهایی باشه تصمیم بگیرید و نظرتون را بنویسید.

نظرتون رادر اینجا بنویسید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، kasrak
تغییر برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز طبق تصمیم نهایی تیم برگزار کننده آزمون های آنلاین رایگان سایت ایران شهرساز تغییر برنامه زمان بندی به شرح زیر اعلام می شود:

آزمون اول( تعیین سطح): مرحله اول:30 و 31 تیرماه مرحله دوم: 6 و7 مرداد ماه

آزمون دوم : 20و21 مرداد ماه

آزمون سوم : 3 و4 شهریورماه

آزمون چهارم : 17 و 18 شهریورماه

آزمون پنجم : 14و 15 مهرماه

آزمون ششم: 12 و 13 آبان ماه

آزمون هفتم: 10 و11 آذرماه

آزمون هشتم: 8 و 9 دی ماه

آزمون نهم:6 و 7 بهمن ماه

آزمون دهم: 20 و21 بهمن ماه

آزمون یازدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 18و19 اسفند ماه
آزمون دوازدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 24و25 فروردین ماه 1391
آزمون سیزدهم مخصوص دانشگاه آزاد: 15و16 اردیبهشت ماه 1391

آزمون ها به صورت آنلاین در تاریخ تعیین شده از ساعت 12 شب تا 12 شب روز بعد به مدت 48 ساعت بر اساس سر فصل های مشخص برگزار می شود و پس از هر آزمون پاسخنامه ها بررسی و نتایج اعلام می شود.

هر آزمون جوایز خاص خودش را دارد و بر اساس تعداد شرکت کننده دوره قبل تعیین میشود.

برای دیدن سرفصل آزمون هابه لینک زیر مراجعه کنید: http://iranshahrsaz.ir/forumdisplay.php?fid=12

و جهت ثبت نام در سایت مرکز آزمون به سایت www.iranshahrsaz.ir مراجعه کنید.

آدرس برای شرکت در آزمون های در حال برگزاری : http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

باسپاس از همه شما تیم برگزاری آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
با سلام
حالا برنامه ازمونها چطوریه؟
یعنی در ازمونها از چه سرفصلهایی سوال میاد؟
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲۲، ۱۱:۲۸ صبح)ATUSA نوشته است: با سلام
حالا برنامه ازمونها چطوریه؟
یعنی در ازمونها از چه سرفصلهایی سوال میاد؟

سعی میکنیم تا پایان امروز اعلام کنیم.
ولی اگر پیشنهادی باشه بررسی میشه و ادامه همون برنامه قبلی هست و تغییراتی از آزمون پنجم به بعد بوجود میاد که در سایت درج خواهد شد.
لطفا سریعتر همانند نمونه پیام کوتاه بفرستید تا رمز برای هر آزمون فرستاده بشه تا بتونیم به آمار و نتایج بیشتر اعتماد کنیم.
نمونه ارسال : خودم{حتما فارسی تایپ بشه}
**نمونه ارسال به 30005683000000 براي برنامه ريزي شهري**
عليرضا دهقان كاربريAliReza آزمون پنجم برنامه ريزي شهري
**نمونه ارسال به 30005683000000 براي طراحي شهري**
عليرضا دهقان كاربريAliReza آزمون تعيين سطح طراحي شهري
برای هر آزمون پیام کوتاه بفرستید تا رمز ارسال شود ودر صورتی که ثبت نام کنید و شرکت نکنید یک دوره محروم خواهید شد.

پاسخ
زاستش به نظر من برنامه قبلی بهتر بود که هر سر فصلی 2 بار امتحان میدادیم و چون 2هفته برای هر ازمون فرصت داشتیم بچه ها با شدت بیشتری درس میخوندن.
همین تکراری که در برنامه قبلی وجود داشت خیلی خوب بود مخصوصا برای کسایی که غیر رشته خودشونه.

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲۲، ۰۷:۰۳ عصر)ATUSA نوشته است: زاستش به نظر من برنامه قبلی بهتر بود که هر سر فصلی 2 بار امتحان میدادیم و چون 2هفته برای هر ازمون فرصت داشتیم بچه ها با شدت بیشتری درس میخوندن.
همین تکراری که در برنامه قبلی وجود داشت خیلی خوب بود مخصوصا برای کسایی که غیر رشته خودشونه.

سلام آره خیلی خوب بود ولی کار برای ما خیلی سنگین بود و من خودم حدود 20 ساعت پشت سیستم بودم تا تایپ و ارسال سوال انجام بشه و مهندسین تیم از جمله مهندس orkide_04 هم خیلی وقت میزاشت و سعی میکنیم که 2 بار تکرار بشه
ان شاالله امشب تا حداکثر فردا برنامه را میزاریم اگه مشکلی داشت تغییرات ایجاد میشه
سپاس از شما

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
Rainbow 
سلام خسته نباشید.من sms که برای دریافت رمز آزمون گفته بودید فرستادمو در جواب sms شماره حسابتون آمد.میخواستم بدونم چقد باید واریز کنم؟و برای چند آزمون؟ممنون
آخرین ارسال های من :

يا چنان نمای که هستی، يا چنان باش که می‌نمايی

«بايزيد بسطامی»

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲۷، ۱۲:۵۸ عصر)mahzad نوشته است:
سلام خسته نباشید.من sms که برای دریافت رمز آزمون گفته بودید فرستادمو در جواب sms شماره حسابتون آمد.میخواستم بدونم چقد باید واریز کنم؟و برای چند آزمون؟ممنون

سلام
ممنون از شما
این آزمونها رایگانه و اشتباهی شماره حساب برای شما ارسال شده و نیازی به واریز پول نیست و 1 ساعت قبل از آزمون برای شما رمز و نام کاربری ارسال خواهد شد.
البته برای حمایت از سایت و هزینه های جانبی اگر دوست داشتید میتونید از 1000 تا 3000 واریز نمایید.{اختیاری است}

پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad
برنامه آزمون بعدی برنامه ریزی و طراحی شهری به قرار زیر است:
آزمون اول: طراحی شهری 7و 8 مهرماه تعیین سطح
آزمون چهارم: برنامه ریزی شهری 14 مهر 40 درصد آخر
بقیه برنامه با توجه به تغییرات در حال برنامه ریزی است و از همه شما تقاضای برنامه داریم تا بهترین برای شما در نظر گرفته شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,573 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,357 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,341 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,006 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,891 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,412 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,963 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,504 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,503 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,127 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان