امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوامل اجرایی اولین آزمون اینترنتی رایگان -تعیین سطح 30 و 31 تیر و 6 و7 مرداد1390-ارشد
سلام داوطلبین عزیز

جدا از طرف خودم از مهندس orkide_04 مهندس kiana تشکر میکنم که در اولین آزمون زحمت فراوانی کشیدند.با اینکه مشغله فراوانی دارند.

عوامل اجرایی برای طراحی سوال اولین آزمون رایگان از مجموعه 15 آزمون سال 1391 -تعیین سطح 30 و 31 تیر و 6 و7 مرداد1390-ارشد برنامه ریزی شهری

1- 30 سوال زبان عمومی و تخصصی انتخاب و تایپ سوالات مهندس orkide_04

30- 2 سوال مبانی برنامه ریزی شهری انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 3 سوال مباحث عمومی شهرسازی انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 4 سوال مبانی تاریخ شهر و شهرسازی انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 5 سوال آمار و فنون برنامه ریزی انتخاب و تایپ سوالات مهندس Kiana

امیدوارم دوستان استفاده لازم را ببرند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Kiana ، Elham.A
براي تيم برگزار كننده كنكورهاي آزمايشي آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.اين كار مستلزم زحمات بسياري براي ايشان است كه ان شاء الله با شركت داوطلبان بيشتر نسبت به آزمون تعيين سطح موجبات دلگرمي برايشان باشد.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، Kiana
(۱۳۹۰-۵-۵، ۱۲:۵۶ صبح)Sajjad Izadi نوشته است: براي تيم برگزار كننده كنكورهاي آزمايشي آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.اين كار مستلزم زحمات بسياري براي ايشان است كه ان شاء الله با شركت داوطلبان بيشتر نسبت به آزمون تعيين سطح موجبات دلگرمي برايشان باشد.

ممنونم مهندس ایزدی عزیز

امیدوارم که شما وقت داشته باشید و در آزمون ها شرکت کنید و نقاط ضعف را بیان کنید تا رفع گردند.

و ان شاالله در دانشگاه تهران قبول شوید و نتیجه زحماتتون را بگیرید.

مهندس مرحله 2 آزمون تعیین سطح ساعت 12 امشب بر روی سایت قرار خواهد گرفت و تا جمعه ساعت 12 شب وقت دارد و امیدوارم دوستان همانند مرحله اول این آزمون استقبال خوبی نمایند.

بازم از شما به خاطر توجه تون سپاسگزاری میکنم.

دوستان برای ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری به این آدرس بروید.

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام مهندسین عزیز.اگه واسه کارای آزمون کمکی بربیاد درخدمتم.تایپ یا هرکاری
سلام.اگر برای کارهای آزمون کاری از دستم برمیاد درخدمتم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Kiana

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,722 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,429 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,372 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,018 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,977 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,436 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,125 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,540 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,548 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,199 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان