[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد
دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد
از سیطره کمیت تا ارتقای کیفیت
نشر تهران - کوبه - 1389
166 صفحه که خلاصه آن 37 صفحه میباشد.

.zip   Seire_Andishe_3-www.iranshahrsaz.com.pdf.zip (اندازه: 3.6 MB / تعداد دفعات دریافت: 766)
درج در سایتها و وبلاگ های مرتبط با لینک دانلود مستقیم ایران شهرساز امکان پذیر است.

آخرین ارسال های من :
2
RE: دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد
(1390-6-15، 12:04 عصر)afsanehh نوشته است: سلام ..
دوستان چرا من نميتونم دانلود كنم؟و اين پيام مياد برام.. :s:huh:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است ویا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده اید.

سلام
برای دانلود فایلهای با ارزش و نایاب و برای ارزش نهادن به ارسال های دوستان شما باید عضو vip که شرایط اون در همین انجمن هست
با سپاس
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
3
(1391-3-16، 08:20 صبح)ghengdar نوشته است: سلام واقعا خیلی زحمت کشیدین و سایتتون خیلی خوبه ولی اشکالی که داره اینه که یکی مثل من که الان به کتاب سیر اندیشه ها نیاز فوری دارم وارد سایتتون میشم ثبت نام میکنم ولی نمیشه دانلود کنم.اینکه یه سری دانلود ها رو برای افراد قدیمی در نظر گرفتین بی عدالتیه.من الان به استفاده از سایتتون نیاز دارم که اجازه دانلود ندارم.اینجوری باعث میشه هیچ خاطره خوبی از سایت شما نداشته باشم.بازم از زحماتتون ممنونم.

سلام ممنون از حضورشما

ببینید اگر حمایت همه نبود سایت به اینجا نمیرسید شما هم کمک کنید و فایلی را بزرید و 2000 فایل را دانلود کنید.

وقت گذاشتن یک فایل حداکثر 10 دقیقه است و ارزش آن را دارد که هزاران فایل با ارزش را درمقابل آن دانلود کنید.

مطمئنا دهها نفر همان فایلی را که شما میزارید استفاده خواهند کرد.

سپاس

سپاس شده توسط: kasrak ، URBAN 98
4
سلام
دستتون درد نکنه
یک دنیا ممنون
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

5
سلام ممنون از حسن توجهتون...

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری-پورمحمدی Sahab 6,192 1394-3-8، 05:10 عصر
آخرین ارسال: shahrsazism
  دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 12,013 1394-1-24، 04:55 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  رایگان! خلاصه مباحت و نکات مهم طرحهای توسعه شهری در ایران AliReza 485 1393-8-17، 09:42 عصر
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 20,850 1393-8-17، 08:42 عصر
آخرین ارسال: javad0101
  کتاب اطلس کلانشهر تهران Sh.N 2,436 1393-7-16، 09:54 عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت هوا و اقليم شناسی atelieahjam 380 1393-7-4، 08:28 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت ‫کامپوزيت grc atelieahjam 333 1393-6-21، 07:26 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  جزوه بوم شناسی دکتر لقایی maryam taban 1,504 1393-4-13، 10:43 صبح
آخرین ارسال: maryam taban
  خلاصه جزوه دست نویس درک و بیان دانشگاه تهران maryam taban 576 1393-4-8، 11:51 صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 2,129 1393-2-29، 01:08 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین ارسال های انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ 6 ساعت پیش m.fallahdoust mahdi.j مشاوره کنکور
  مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز 8 ساعت پیش m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی 11 ساعت پیش AliReza meysam rezaei مشاوره کنکور
  کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ دیروز AliReza apso92 درخواست طرح جامع
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن دیروز AliReza ایلیا مشاوره کنکور
  درخواست رایگان  سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر ک... دیروز imanataei imanataei درخواست مقاله
  ارزش مجاورت دیروز sgc sgc مدیریت شهری
  دومین همایش چگونگی اخذ پذیرش معماری از دانشگاه های آمریکا-مرداد94 دیروز Sahab Sahab اخبار همایش ها
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... دیروز mahshid -jm Morteza123987 مشاوره کنکور
  راه حلی برای مشکل برقراری ارتباط در اعماق زمین دیروز sgc sgc مدیریت شهری
  درخواست دانلود مقاله دیروز moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
  هشتمین اجلاس بين المللي سياستگذاري رشدوتوسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حو... 5-6 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 5-6 AliReza فاطمه زهرا مشاوره کنکور
  مشاوره طراحی  حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 9... 5-6 imanbv shermi مشاوره کنکور
  طرح آزمایشی مزارع آکواپونیک برای تامین منابع غذایی جزایر اقیانوس آرام 5-6 sgc sgc مدیریت شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
[-]
تبلیغات
جستجو
جستجوی گوگل