امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی:سوالات اولین آزمون اینترنتی رایگان از 15 آزمون رایگان برای آمادگی ارشد 1391
سلام

در این تاپیک در مورد سوالات اولین آزمون اینترنتی سایت ایران شهرساز بحث میشود و حتما نظر خودتون را بنویسید.

لطفا درس به درس بنویسید.

با سپاس

تیم برگزاری آزمون های آنلاین
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، افسون
چرا هیچ کس هیچ نظری نمیده؟!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب یا بد یا ............؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam.khub bud,faghat yeki az soalate tarikh be nazaram shobhe dare,uni ke dar morede makane masjed dar ebtedaye vurude eslam be shahrha sohbat mikone.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۰۹:۵۰ عصر)zolatan نوشته است: salam.khub bud,faghat yeki az soalate tarikh be nazaram shobhe dare,uni ke dar morede makane masjed dar ebtedaye vurude eslam be shahrha sohbat mikone.
سلام ممنون

شما سوال را در همین قسمت میزاشتید.

شما میتونید دوباره برید و نتیجه خودتون را ببینید و سوال را کپی کنید و در این قسمت بزارید تا ببینیم مشکل از چیه

با سپاس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,414 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,122 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,128 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان