امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 , 8 مهر ماه1390-زمان آزمون اول اینترنتی تعیین سطح-گرایش طراحی شهری
سلام دوستان

آزمون اول اینترنتی سایت ایران شهرساز در گرایش طراحی شهری در تاریخ 7 و 8 مهرماه 1390 برگزار میشود و از همه میخوام که سریعتر ثبت نام نمایند.و رمز خود را دریافت نمایند.
10 آزمون آنلاین برگزار میشود.
برای ثبت نام به لینک زیر بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4322
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana
مژده به مهندسین عزیز

تیم برگزاری آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز به این نتیجه رسید که آزمون تعیین سطح را در پنج شنبه و جمعه ،تاریخ 7 و 8 مهر ماه 1390 برگزار نماید.

به دوستان خود خبر دهید و در سایت ها مرتبط و وبلاگ هاتون درج نمایید تا جامعه آماری بالا رود و برای ادامه کار برای گرایش طراحی شهری مصمم تر شویم.

از مهندس shamim تشکر ویژه میکنم که کمک بسیار زیادی نمودند و با مشغله بالا این مسئولیت را بر عهده گرفتند.

با سپاس

برای ثبت نام و شرکت در آزمون به این آدرس بروید.

پاسخ
 سپاس شده توسط soodabehsa ، shahrsaz91 ، shamim
سلام جناب مهندس
راستش قسمتی که برای ثبت نام گذاشتید فقط دو link مربوط به برنامه ریزی داره برای ثبت نام طراحی باید همون جا ثبت نام کنیم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱۷، ۱۱:۳۶ عصر)shahrsaz91 نوشته است: سلام جناب مهندس
    راستش قسمتی که برای ثبت نام گذاشتید فقط دو link مربوط به برنامه ریزی داره برای ثبت نام طراحی باید همون جا ثبت نام کنیم؟

درود

شما یکی از لینک ها را بزنید و ثبت نام کنید و ان شالله در روز آزمون در آزمون شرکت کنید با همین نام کاربری که ثبت نام میکنید.

شما برای دریافت جوایز سایت حتما باید نام کاربری در این سایت و سایت مرکز آزمون یکی باشه تا بشه جوایز را به نام کاربری تون واریز کرد.

پاسخ
     سپاس شده توسط shahrsaz91
    سلام دوستان
    با تلاش مهندس shamim سوالات طراحی شده و از همه شما میخوام سریعتر ثبت نام کنید.
    ثبت نام شما در این لینک:

پاسخ
     سپاس شده توسط shamim
    خواهش می کنم استاد دهقان من که کاری نکردم
    همه زحمتهای سایت به گردن شماست
    جا داره که همین جا از شما به خاطر تمامی زحماتتون تشکر کنم
    از طرف من و همه ی بچه های سایت واقعا ممنویم به خاطر سایت خوبتون و همه ی تلاش های فوق العادتون
    از خدا سلامتی خودتون و خانوادتون رو خواستارید و موفقیت و سربلندی ابدیتون .
    آخرین ارسال های من :

بند بگسل باش آزاد ای پسر چند باشی بند سیم و بند زر
    گر بریزی بحر را در کوزه ای چند گنجد؟ قسمت یک روزه ای
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,628 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,364 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,345 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,007 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,903 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,416 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,990 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,512 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,520 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,147 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان