امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ سوالات تشریحی ازمون مرحله دو
سلام خدمت همه کنکوریهای امسال

از تمتم دوستایی که ازمون داشتند خواهش میکنم بیان و یک خلاصه خیلی کوتاه(در حد 4 خط) از پاسخی که به سوال اول و دوم مرحله دوم دادند بنویسند.
جوابهای شما میتواند کمک بسیار بزرگی به داوطلبهای سال بعد و همچنین داوطلبهای غیر مرتبط امسال میباشد.

ممنون از همکاریتون
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۱، ۰۹:۰۹ صبح)ATUSA نوشته است: سلام خدمت همه کنکوریهای امسال

از تمتم دوستایی که ازمون داشتند خواهش میکنم بیان و یک خلاصه خیلی کوتاه(در حد 4 خط) از پاسخی که به سوال اول و دوم مرحله دوم دادند بنویسند.
جوابهای شما میتواند کمک بسیار بزرگی به داوطلبهای سال بعد و همچنین داوطلبهای غیر مرتبط امسال میباشد.

ممنون از همکاریتون

سلام دوست عزیز
منظورتون از سوال اول و دوم چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۱، ۱۰:۵۴ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۱، ۰۹:۰۹ صبح)ATUSA نوشته است:

سلام دوست عزیز
منظورتون از سوال اول و دوم چیه؟

سوالات ازمون تشریحی و تحلیلی
1.دلیل بوجود امدن یک سکونتگاه غیر رسمی در منطقه زلزله خیز
2.اسیب شناسی این سکونتگاه

پاسخ
آهان پس منظورتون از مرحله دوم اون مرحله دوم بود
من فکر کردم مرحله دوم ازمون تعیین سطح سایت رو گفتید
من جواب خوبی ندارم براش ولی ظاهرا توی کتاب طرحها و برنامه های بهزادفر یه چیزایی هست

پاسخ
سلام
الان بهتره رتبه 1095 مرحله 1 که در مرحله 2 هم قبول شدند جواب سوالات را بدند چون باید خیلی خوب جواب ها را بدونند و همچنین دوستانی که در دانشگاه شهید بهشتی قبول شدند.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,076 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,525 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,222 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
  شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 972 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان