امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهشا بخونیدش
با سلام

خانما و آقایون گرامی بحث من درسی نیست ولی خواهشا تا انتها بخونیدش.

این پست رو اختصاص می دیم به تشکر کردن از آقای مدیر (ما مخلصیم ) :Dو خانم ارکیده و تمامی کسایی باهشون همکاری میکنن.

واقعا ازتون :heart:ممنونم. خیلی ها برایم دست تکان دادند اما کم بودند دستانی که تکانم دادند و شما جز تکان دهنده ها بودید.

کاربرای گرامی ازتون خواهش می کنم اگر استفاده ای از دیتا های این سایت کردید بیاین و تشکر کنید . امیدوارم حضور و تشکرتون دلگرمی باشه واسه مدیران سایت برای ادامه کارشون.

در آخر

آرزو می کنم هیج یک از آرزوهایت آرزو نماند،
تو نیز برای آرزوهایم دعا کن
.

میخوام اولین تشکر کننده باشم

دمتون گرم

واقعا ای ولا:cool::cool: دارید
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط محروم ، ni.h ، raha ، shhs ، sharmin ، 0RKIDEH ، alireza ، JAVAD4050 ، elham90 ، shahryar ، روجا
ممنون از مدیر که خیلی برای شما مهندسان عزیز زحمت میکشند:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shhs ، JAVAD4050
سلام مهندسا
ممنونم از مدیران سایت بخصوص جناب آقای مهندس دهقان که وجودشون مایه دلگرمی مدیران انجمن ها و کاربران می باشد-
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط shhs ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
درود و سپاس

نیازی به تعریف نبود من هر کاری میکنم وظیفه است و خیلی خوشحالم که میتونم فردی را خوشحال کنم و همین جا از همه مدیران انجمن شهرسازی و معماری سایت و کاربران عزیز تشکر میکنم که بدون وجود وفعالیت اونها انجمن معنایی ندارد.

از شما هم تشکر میکنم که با این ارسالتون نشون دادید که قدرشناس هستید.امیدوارم همه ماها هر اطلاعاتی داریم را به اشتراک بزاریم.
باسپاس
تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Kiana ، JAVAD4050 ، elham90
مهندس شما و این سایت واقعا تعریفی هستید. من و دوستان هم بسیار خوشحالیم از این بابت که با سایت شما اشنا شدیم و امیدواریم بتوانیم در این سایت خدمتی کنیم .
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
ممنم ازتون خیلی ممنونم واقعا سایت مفید و جذابی دارین! واقعا خسته نباشید!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    منم از اقای مهندس دهقان تشکر میکنم بخاطر سایت مفید و پربارشون و همه زحماتی که برای کمک به مهندسا میکشند و براشون ارزوی موفقیت و سلامتی میکنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان