امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل شماره 2:دستور العمل ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان(پایه 3)24-25 شهریور 1390
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۱۱:۳۲ عصر)soheil368 نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۱۱:۰۵ عصر)soheil368 نوشته است: اگه ارشد معماری گرفتن تاثیری تو مهر و در نتیجه درامد نداره پس بهتره وقت نذاریم پاش و زودتر وارد بازار کار بشیم و مهرها رو بگیریم .نظرتون؟
نظرتون رو در این مورد هم بگین ممنون.
شرمنده خیلی اذیتتون کردم این چند روز

نقل‌قول: شرمنده خیلی اذیتتون کردم این چند روز

لطفا دیگه این جمله را در این سایت تکرار نکنید، این سایت مال همه است و من هم کوچکترین عضو سایتم و اگه جوابی ندادم یعنی خسته شدم!وشما هر سوالی دارید بپرسید اگه بدونم حتما جواب میدم ، این یک وظیفه است و هدف سایت هم همینه اینو شک نکنید.

نقل‌قول: اگه ارشد معماری گرفتن تاثیری تو مهر و در نتیجه درامد نداره پس بهتره وقت نذاریم پاش و زودتر وارد بازار کار بشیم و مهرها رو بگیریم

ببینید شما الان که لیسانستون را بگیرید باید 3 سال دیگه پروانه بگیرید و شما میتونید در این 3 سال 2 سالش را برای ارشد بزارید و خوب 1 سال هم صبر کنید و مهر را بگیرید.

من فکر نمیکنم ارشد معماری و لیسانس معماری در گرفتن مهر فرقی داشته باشه فقط اساسی ترین فرقش اینه که شما با ارشد معماری میتونید تدریس در موسسه های غیر انتفاعی داشته باشید.و از نظر اجتماعی هم موقعیت بهتری داشته باشید.

بازم سوال و یا ابهامی باشه بپرسید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
اون یک سالی که مهر نداریم میتونیم جایی مشغول به کار شیم؟قطعا باید شرکتهایی باشن که یه مدت براشون کار کنی ولی ایا درامدی تو اون 1 سال خواهیم داشت؟(منظورم درامد مناسبه؟)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۱۱:۵۴ عصر)soheil368 نوشته است: اون یک سالی که مهر نداریم میتونیم جایی مشغول به کار شیم؟قطعا باید شرکتهایی باشن که یه مدت براشون کار کنی ولی ایا درامدی تو اون 1 سال خواهیم داشت؟(منظورم درامد مناسبه؟)

نمیدونم منظورتون از درامد مناسب چیه؟

ولی خوب اگه کارتون خوب باشه تا 600 هزارتومان در ماه بهتون میدند.واگه خوب زرنگ باشید میتونید برای خودتون جایی در شرکت دست و پا کنید و .....

نقل‌قول: اون یک سالی که مهر نداریم میتونیم جایی مشغول به کار شیم؟

اره میتونید و حتی دوران دانشجویی هم میتونید ولی خوب بستگی به شرکت داره و معرفی از آشنایان!

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
سلام دوستان :
کل مساله سر یه عنوان مسخره است..کل بدبخت بیچاره هایی مثل من که مدرک ناپیوسته معماری با عنوان علمی کاربردی یا تکنولوژی معماری دارن نمی گذارن امتحان طراحی بدهند اگه هم قبول بشین مهر نمیدن.
این مساله تا جایی جلو رفته که افرادی هم که قبلا مجوز داشتن مجوزاشون باطل شده.که به خاطر این افراد ریس نظام مهندسی تهران نامه ایی به کمیسیون هم ارزی زده تا براشون مجوز بگیره بقیه هم تا کفن ارزونه ویارنشو بر نداشتن بر بمیرن

[تصویر:  null]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۱۰:۱۹ صبح)soheil368 نوشته است: مهندس s1s2s3 با گرفتن ارشد دیگه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشین اون قانون مربوط به کارشناسی ناپیوسته بود اسمی از کارشناسی ارشد من ندیدم.
بازم از مهندسای گرامی دعوت میشه تو این تاپیک شرکت کنند .
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۰۱:۴۲ صبح)AliReza نوشته است:
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]پيوست (2)

مدارك لازم براي كميسيون‌ هم‌ارزي رشته‌ها

1- تكميل فرم درخواست متقاضي

2- ارائه رونوشت مدرك تحصيلي دانشگاهي (مطابق بند الف ماده 7 آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان)

3- ارائه رونوشت پروانه اشتغال بكار مهندسي پايه دو نظارت

4- ارائه ريز نمرات تحصيلي كه به تأييد دانشگاه مربوطه رسيده باشد و يا كاتالوگ دانشگاه چنانچه ريزنمرات به زبان غيراصلي باشد ترجمه الزامي است.

♦ براي متقاضيان در استان تهران كليه مدارك به ترتيب ليست اعلام شده به مسؤول مربوطه تحويل گردد.

♦ براي متقاضيان ساير استانها كليه رونوشت مدارك توسط سازمان نظام مهندسي و يا مسكن و شهرسازي استان مربوطه برابر اصل و ممهور گرديده، ارسال شود. بديهي است در غير اينصورت امكان طرح و بررسي مدارك در كميسيون هم ارزي رشته‌ها وجود ندارد.

[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=tahoma][font=tahoma]و این تصویر هم نگاه کنید:

[/font]
[font=tahoma]

به نظر میرسه اگه ارشد را بگذرونید و طبق جدول که در تصویر هست دروس را پاس کرده باشید مشکلی نداره!

البته تا 10 واحد میتونید در یه دانشگاه معتبر بگذرونید!

نظر شما....
[/font][/font]

این در جواب دوستمون s1s2s3 بود؟یا منظورتون ارشد طراحی شهری و نبود مشکل برای مهر طراحی شهری هست؟

ارشد طراحی شهری بدون مهر یا ارشد معماری و با مهر مسئله این است!!!!؟

سلام دوستان خوب اگر کسی این واحد ها رو گذرونده باشه می تونه مهر طراحی نظام مهندسی بگیره؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زد و بند مهندسان ساختمان ممنوع شد sara515 0 735 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sara515
  ارتباط میان نگاه صرفا صنفی به حرفه مهندسی با کاهش کیفیت ساخت sara515 0 551 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: sara515
  دريافت كارت شناسايی ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 Sahab 0 1,490 ۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  اطلاعیه شماره (1) هیأت رئیسه گروه تخصصی شهرسازی نظام مهندسی Sahab 0 1,510 ۱۳۹۲-۹-۱۳، ۰۷:۰۹ عصر
  قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392 saeed nasiri majd 3 2,145 ۱۳۹۲-۶-۶، ۰۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  ثبت نام آزمون ورودبه حرفه‌ مهندسان،کاردان فنی ساختمان وتعیین صلاحیت حرفه ای-شهریور92 Sahab 0 2,105 ۱۳۹۲-۵-۲۴، ۱۲:۱۲ عصر
  دعوت به فعالیت افتخاری شهرسازان برای همیاری سازمان نوسازی شهر تهران-مرداد92 Sahab 2 2,386 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۹:۴۷ عصر
  آزمون ورودی به حرفه مهندسان اواسط آذرماه برگزار می شود ماراویا 0 1,521 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار) alireza 12 18,574 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: geo
  اعتراض مهندسان به اهانت به پیامبر javad jamshidi 0 1,396 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان