امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و اموزش نرم افزار فوق حرفه ای revit
Star 
سلام
بچه ها نمیدونم تا چه حد با نرم افزارهای جدید معماری اشنا هستید ولیدر حال حاضر قوی ترین و حرفه ای ترین نرم افزاری که مهندسین اروپایی وامریکایی از اون استفاده میکنن revit architectural
اینت نرم افزار در عین اینکه ترسیمیه گرافیکیم هست واقعا اگه کارشو ببینید دیگه بیخیال cad و ارچیکد و بقیه نرم افزارا میشید

جزوه اموزشیش هم واستون گیر اوردم که در اسرع وقت میزارم واسه دانلود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sara1985 ، JAVAD4050 ، ehsan_69 ، ailan
:idea:salam ye soal in narmafzar bishtar az cad be darde bachehaye shahrsazi mikhore? ????mamnoon

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اگه بتونید با این نرم افزار کار کنید قول میدم دیگه کد رو با این مقایسه نکنید
    واقعا معجزه میکنه

پاسخ
    salame mojadad mohandes ma hamchenan montazere jozveye amoozeshiye revit hastim ba sepase faravan.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۹:۵۰ عصر)kodak نوشته است: salame mojadad mohandes ma hamchenan montazere jozveye amoozeshiye revit hastim ba sepase faravan.

lمن این جزورو اینجا واسه دانلود گذاشتم

جمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / موضوعات انجمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / دانلود فایل جزوه های کم یاب شهرسازی و معماری با فرمت word و pdf / [b]این هم جزوه revit که قولشو داده بودم[/b]

اینم لینکش
    http://www.iranshahrsaz.com/images/download.png

پاسخ
     سپاس شده توسط oba
    خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ailan
      چرا لینک جزوه رویت کار نمی کنه؟؟:exclamation:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۸-۲۴، ۰۳:۳۵ عصر)oba نوشته است: چرا لینک جزوه رویت کار نمی کنه؟؟:exclamation:
        سلام بر شما
        این انجمن (vip) شامل فایل های باارزشه که فقط اعضای ویژه امکان استفاده از اون رو دارند
        جهت اطلاع بیشتر به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید
        http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4080
        آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ
        چطوري ميشه اعضاي ويژه شد؟با پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۱۱:۱۰ عصر)raingirl_baran9 نوشته است: چطوري ميشه اعضاي ويژه شد؟با پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا علامت سوال

درود

کافی بود با دقت مطالب را میخوندید سایت برای اعضایی که نمیتونند هزینه را برای عضویت واریز کنند راه دیگه ای هم قرار داده

در انتهای مطلب اون تاپیک:

شما با 60000 امتیاز میتونید عضو ویژه شوید.

[font=tahoma]عضويت با ارسال فايل با ارزش:[/font]

1- ارسال فایل word پایان نامه 50000 امتیاز

2- ارسال فایل pdf پایان نامه 20000 امتیاز

3- ارسال پروژه دانشجویی کامل 5000امتیاز

4- ارسال در کتابخانه فایلهای با ارزش 2000
          هر ارسال موضوع علاوه بر امتیازهای ویژه بالا حدود 1000امتیاز هم سیستم واریز می نماید.
          آخرین ارسال های من :

پاسخ
           سپاس شده توسط mah.architect ، dely_sh

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS amindatcom 10 4,122 ۱۳۹۶-۱۰-۲۹، ۰۸:۱۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza
          Smile مشاوره طراحی آموزش تکنیک آنالیزی چیدمان فضا space syntax و نرم افزار دپس مپ در شهرسازی mtr6510 0 2,456 ۱۳۹۵-۵-۲۸، ۰۳:۱۸ عصر
          آخرین ارسال: mtr6510
            اطلاعیه مهم در مورد اموزش فارسی افتر افکت توسط استاد علی مری 1 674 ۱۳۹۴-۱۱-۲۹، ۰۱:۴۳ عصر
          آخرین ارسال: علی مری
            راهنمایی در مورد نرم افزار urbansim mt1361 0 1,133 ۱۳۹۴-۹-۲۷، ۱۲:۰۶ عصر
          آخرین ارسال: mt1361
            آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT leila 6 14,239 ۱۳۹۴-۹-۲۰، ۰۳:۳۰ عصر
          آخرین ارسال: mahyarSAMMY
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازی3DS MAX faezeh1372 0 1,178 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۹:۱۰ عصر
          آخرین ارسال: faezeh1372
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازی Maya faezeh1372 0 1,263 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۳۶ عصر
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازیLUMION faezeh1372 0 1,250 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۱۲ عصر
            نرم افزارهای کاربردی در شهرسازی و طراحی شهری amindatcom 1 1,841 ۱۳۹۳-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۱ عصر
          آخرین ارسال: amindatcom
            دانلود فایل آموزشی نرم افزار ArcMap atelieahjam 0 1,820 ۱۳۹۳-۶-۲۲، ۰۷:۲۷ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان