امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز بزرگ سایت فردا شب دانلود فایل تصویری اسکیس صدیق (تکه هایی از ان)
سورپرایز بزرگ سایت فردا شب دانلود فایل تصویری اسکیس صدیق (تکه هایی از ان)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم
من حدود 20 dvd فیلم وجزوه اموزشی از استادهای بنام ایران { استاد صدیق. استاد احسان طایفه. استاد میصم صدیق . استاد شنگه } اماده کردم ولی واسه گزاشتنش رو سایت مشکل دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، godonly.
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۹:۰۷ صبح)sibel نوشته است: خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم
من حدود 20 dvd فیلم وجزوه اموزشی از استادهای بنام ایران { استاد صدیق. استاد احسان طایفه. استاد میصم صدیق . استاد شنگه } اماده کردم ولی واسه گزاشتنش رو سایت مشکل دارم

ممنون از مهندس
بهترین کاربه نظر من اینکه فایل ها رو اگه مشکلی نیست به مدیریت تحویل بدین اونوقت
خود علیرضا خان میدونه چیکارشون کنه مهندس عزیز
از کمک هاتون به مهندسین این سایت کمال تشکر رو دارم
کوچیک همه شمااااا;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۱۱:۲۴ عصر)javad4050 نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۹:۰۷ صبح)sibel نوشته است: خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم

ممنون از مهندس
بهترین کاربه نظر من اینکه فایل ها رو اگه مشکلی نیست به مدیریت تحویل بدین اونوقت
خود علیرضا خان میدونه چیکارشون کنه مهندس عزیز
mall">از کمک هاتون به مهندسین این سایت کمال تشکر رو دارم
کوچیک همه شمااااا;)

مهندس جواد عزیز

با توجه به تماس های تلفنی قرار شده که همه dvd ها را که فایلهای فوق العاده با ارزشی است را برام پست کنند من هم آدرس پستی خودم را برای مهندس sibel فرستادم.

به محض دریافت اطلاعات فایل هر dvd درسایت قرار داده میشه و کمترین قیمت گذاری با مشارکت خود شما؟(در حد رایگان)برای هر dvd گذاشته میشه و بعد هر شخصی که درخواست داد برایش ارسال پستی میشه و در صورت اینکه بسته بدستشون نرسید یا رضایت نداشتند مبلغ دریافتی پس داده خواهد شد.

با سپاس از همه شما عزیزان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
دوستان باور کنید من هر چی تلاسشکردم نتونستم ارسال کنم حتی خواستم از طریق ایمیل ایران شهرساز استفاده کنم ولی اصلا ارسال نمیشه به دلیل حجم زیاد بسیار وقت گیره ولی حالا دوستمون مهندس سبیم دیگه زحمت کشیدن ومن هم سعی میکنم فشرد کنم و حتما قسمتهایی را برای دانلود بگذارم امیدوارم عذر من را بپذیرید

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، ریحانه
سلام مهندس.این دی ویدی ه چی شدن پس؟من که خیلی لازممه.میشه بفرمایین کی میشه اینارو تو سایت قرار بدین؟من خودم هم سه دی وی دی از آموزشهی اسکیس دکتر صدیق رو دارم که میتونم براتون بفرستم و بزارین تو سایت.من شماره همراهم رو میدم خدمتتون بی زحمت هر وقت این بسته رسید بهم خبر بدین یا به این ایمیلم یه ایمیل بزنین ممنون میشم.i_zamani_69@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم واقعا دی وی دی اسکیس رو لازم دارم پس کی میتونیم دریافتش کنیم؟؟؟؟؟؟
    لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,154 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 959 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,025 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,264 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان