امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای آزمون این هفته چقدر خوندید؟
دوستان؛
بیایید اینجا بگید که برای آزمون اینترنتی آنلاین این هفته سایت چیا خوندید؟ چقدر خوندید؟
به سرفصل ها رسیدید؟
فکر می کنید چند درصد بزنید؟
و ...............

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۱۲:۵۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: دوستان؛
بیایید اینجا بگید که برای آزمون اینترنتی آنلاین این هفته سایت چیا خوندید؟ چقدر خوندید؟
به سرفصل ها رسیدید؟
و ...............

همرو 100%

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۳:۳۰ عصر)lofra نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۱۲:۵۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: دوستان؛
به سرفصل ها رسیدید؟
و ...............

همرو 100%

آفرین lofra ی عزیز خیلی خوشم اومد
مرسی
مشخصه مثبت اندیشی... از این روحیه خوشم میاد
انشااله موفق باشی 100% ;)

پاسخ
کسی چیزی نخونده؟ یا کسی نمیخواد بگه که چی خونده؟؟!!!!!!!!!!!!

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۱۱:۳۹ صبح)orkideh_04 نوشته است: کسی چیزی نخونده؟ یا کسی نمیخواد بگه که چی خونده؟؟!!!!!!!!!!!!
[highlight=#ffffff]من برای آزمون ششم 1 کلمه هم نخونده بودم!
آخه تازه وقتم باز شده
[/highlight]
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۰:۴۵ عصر)ilia87 نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۱۱:۳۹ صبح)orkideh_04 نوشته است: کسی چیزی نخونده؟ یا کسی نمیخواد بگه که چی خونده؟؟!!!!!!!!!!!!

[highlight=#ffffff]من برای آزمون ششم 1 کلمه هم نخونده بودم!
آخه تازه وقتم باز شده
[/highlight]

انشاالله از این به بعد حسابی میخونید
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,394 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 745 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,068 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,097 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 978 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,014 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,160 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,623 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ) سال 1395 alireza 0 824 ۱۳۹۵-۳-۲۳، ۰۵:۴۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان