امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلودمقاله کارشناسی ارشد باغهای ایرانی دانشگاه تهر ان{دکترمحمودی نژاد }

.zip   npsE.zip (اندازه: 2.45 MB / تعداد دفعات دریافت: 571)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، isatis92 ، SORYAS ، archiman ، sharmin ، ahmad lotfi ، amk ، abcdefghijklm ، kasrak ، shokri ، ParSay ، arristun ، darban
:D:D:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
:huh::huh::huh::huh:
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
اسم این نویسنده توی نگاه اول چقدر آشنا اومد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
به هر حال استاد دانشگاهی که مقاله نداشته باشه که دیگه بهش استاد نمیگن
همه اساتید مقاله دارن
مهم نیست مطالب از کیه، مهم اینه که مربوط باشه و به درد بخور
سعی کنید در اینجا از بحث های سیاسی بی ربط بپرهیزید لطفا
واقعا ممنونتون میشیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقالات دانشگاه هنرهای زیبا:شهرسازی شتابزده دکتر سید محسن حبیبی(مفید برای مرحله دوم) meysam rezaei 3 4,932 ۱۳۹۴-۵-۲۰، ۰۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  مقاله بازاندیشی در آموزش درس «آشنایی با معماری معاصر» (در مقطع کارشناسی رشته‌ی معماری در دا khansa 0 1,202 ۱۳۹۴-۲-۱۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله تحلیل نظام¬های ساختاری و شکلی حاکم بر معماری منظر ایرانی (باتاکیدبرغالب ادیان توحیدی amindatcom 0 1,480 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۴:۰۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مقاله بررسي رابطه بين، ميزان رضايت از مجتمع هاي مسکوني و تاثير مجتمع هاي مسکوني بر روابط ان alireza 1 2,054 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۷:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رایگان دانلود مقاله روح مکان در باغ ایرانی atelieahjam 0 1,867 ۱۳۹۳-۸-۷، ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  الگوپذیری معماری امروز از معماری ایرانی-اسلامی khansa 0 1,442 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۸:۲۹ صبح
  رایگان مقاله مطالعه و تدوین ضوابط و معیارهای طراحی باغ و پارک بر اساس الگوی باغ ایرانی atelieahjam 0 2,607 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  الگوپذیری معماری امروز از معماری ایرانی-اسلامی khansa 0 1,061 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۷:۳۰ صبح
  خانه های بروجردیهای کاشان ، نمونه معماری اسلامی - ایرانی khansa 0 1,300 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۷:۱۲ صبح
  تأملی در نقش آفرینی فرهنگ اسلامی ایرانی بر معماری بومی khansa 0 1,045 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۸:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان