امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4}
دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1}-خانه شهرسازان - مهندس یزدی

در این قسمت31 صفحه می باشد و این جزوه در 4 قسمت تنظیم شده که جمعا 125 صفحه می باشد.

علت دیر شدن به دلیل فشرده سازی بود چون اصل فایل 60 مگابایت بود که در حال حاظر کل فایلها حدود 20 مگابایت است.

دانلود قسمت 1:

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

ادامه دارد.....

دوستان آقای مدیر کار زحمت ویراش و کاهش حجم این جزوه رو انجام دادند چون بعد اسکن جحمشون سر به فلک زده بود و من نمیدونستم چیکارش کنم.
یه دنیا سپاس آقای مدیر
امیدوارم دوستان قدر زحماتتون رو بدونند
:angel:
که همه منابع بدون هیچ محدودیتی در اختیار همه قرار گرفته.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط افسون ، alireza ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، asma ، عاطفه ، 0RKIDEH ، ahmad lotfi ، kaveh1 ، elham-a ، sardarekord ، atelieahjam
دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-2}-خانه شهرسازان - مهندس یزدی

در این قسمت34 صفحه می باشد و این جزوه در 4 قسمت تنظیم شده که جمعا 125 صفحه می باشد.

علت دیر شدن به دلیل فشرده سازی بود چون اصل فایل 60 مگابایت بود که در حال حاضر کل فایلها حدود 20 مگابایت است.

دانلود قسمت 2:

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

ادامه دارد.....

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd ، godonly. ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، عاطفه ، 0RKIDEH ، ahmad lotfi ، sardarekord ، 88404121 ، hamidataee ، mina91 ، atelieahjam ، yasmin44
دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-3}-خانه شهرسازان - مهندس یزدی

در این قسمت31 صفحه می باشد و این جزوه در 4 قسمت تنظیم شده که جمعا 125 صفحه می باشد.

علت دیر شدن به دلیل فشرده سازی بود چون اصل فایل 60 مگابایت بود که در حال حاضر کل فایلها حدود 20 مگابایت است.

دانلود قسمت 3:

ادامه دارد.....

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، godonly. ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، عاطفه ، 0RKIDEH ، elham90 ، deldar ، ahmad lotfi ، mina91 ، atelieahjam
دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-4}پایان -خانه شهرسازان - مهندس یزدی

در این قسمت29  صفحه می باشد و این جزوه در 4 قسمت تنظیم شده که جمعا 125 صفحه می باشد.

دانلود قسمت 4 و پایانی:

پایان 125 صفحه جزوه

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd ، godonly. ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، ehsan_de ، ahmad lotfi ، 0RKIDEH ، mina91 ، atelieahjam
مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
باسپاس فراوان از لطفتان دوست عزیز

پاسخ
سپاس سپاس سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

پاسخ
[تصویر:  113.gif][تصویر:  113.gif]دانلود نشد که

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۹:۱۱ صبح)88404121 نوشته است: [تصویر:  113.gif][تصویر:  113.gif]دانلود نشد که

سلام دوستانی که دانلود کردند یا دانلود میکنند در همین پست اعلام کنند تا اگر فایل مشکلی دارد حلش کنیم.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام دوستانی که دانلود کردند یا دانلود میکنند در همین پست اعلام کنند تا اگر فایل مشکلی دارد حلش
    ba salam , file download mishe. moshkeli nadare
    آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,123 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی atelieahjam 4 3,294 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۱:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,806 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,234 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
      غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,803 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,356 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,758 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 4 12,836 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 12,903 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان