امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا اعلام نتایج ارشد آزاد و سراسری چی فکر و خیالی از ذهنتان میگذره؟ رویای قبولی کجا؟
تا اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد چی فکر و خیالی از ذهنتان میگذره؟ رویای قبولی یا امید

کمتر از 22 روز تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد و سراسری مونده در هر گرایشی که هستی میتونی بنویسی که چی از ذهنتون میگذره؟

امید قبولی داری ؟

اگه قبول نشید چیکار میکنید؟ خودکشی!!

و دهها سوال دیگه....

آزاد آزاد هر چی دوست داری بنویس....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من ترجیح میدم هیچ فکری نکنم تا اون موقع........
البته من همیشه در بدترین شرایط هم امیدوارم .... در هر زمینه ای....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۲۹، ۱۲:۳۵ عصر)AliReza نوشته است: تا اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد چی فکر و خیالی از ذهنتان میگذره؟ رویای قبولی یا امید

کمتر از 22 روز تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد و سراسری مونده در هر گرایشی که هستی میتونی بنویسی که چی از ذهنتون میگذره؟

امید قبولی داری ؟

اگه قبول نشید چیکار میکنید؟ خودکشی!!

و دهها سوال دیگه....

آزاد آزاد هر چی دوست داری بنویس....

سلام دوستان
من سعی می کنم که کمتر فکر کنم چون اینطوری زمان نمی گذره و فکر می کنم هرکی زحمت کشیده باشه نتیجه اش رو می بینه
امید وارم هر کس که زحمت کشیده باشه نتیجه زحمات ش رو ببینه انشاا...
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
سلام
راستش من فقط دارم نذر و نیاز میکنم که قبول شم و جالبه که خودمو تو قبولی گذاشتم:Dاگه خدای نکرده خدای نکرده قبول نشم بعد از 2 هفته که گذشت و از افکار راحت شدم دوباره شروع میکنم به خوندن و البته امسال اشتباهات سال گذشته رو تکرار نمیکنم ولی خدا بزرگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه اینو یادتون نره!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اگه قبول بشم بعد ارشد از این کشور میرم.
    اگه قبول نشم هم
    وقتم رو آزمون های زبان ... میزارم و همه تلاشم رو میکنم که یه بورس تحصیلی از کشورهای قطب طراحی شهری بگیرم و میرم 100.

دیگه بسه!
    خسته شدم از وضعیتی که برامون درست کردن و قدرتی هم ندارم که تغییر بدم شرایط کنکور رو.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اینقدر دیر جواب میدند که ادم خسته میشه یعنی نمیشد تو همون تیر جوابارو میدادن ادم تکلیفش مشخص بشه اخر شهریور جواب میدن ادم هم تابستونش رفته هم انرژیش.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهندسین عزیز
    انشاا... همه اونایی که وقت گذاشتن زحمت کشیدن نتایج فردا خستگیشونو بدر کنه ...
    آرزوی موفقیت می کنم برای همه مهندسین سایت...[تصویر:  smile.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,914 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان