امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3000 مین عضو سایت در کمتر از 6 ماه
سلام مهندسین عزیز

این پست فقط برای تشکر از همه شماست که بدون وجود شما و فعالیت شما این سایت هیچ معنایی ندارد و با وجود شماست که در

کمتر از 6 ماه 3000 مهندس معمار و شهرساز از سراسر دنیا عضو شده اند.

فعالیت رتبه های 1 و 18 و 92 طراحی شهری کنکور سراسری 1390 که از مدیران سایت هستند.

فعالیت رتبه های 7 و 9 و 14 و21 برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1390 که از مدیران سایت هستند.

کسب رتبه کمتر از 2 در معماری و شهرسازی در سطح کشور

بازدید بین 2500-3500 در روز با اینکه این سایت به دلیل مشکلات مالی فعلا سرعت خوبی برای کاربران ندارد.

کسب رتبه 1 میانگین بازدید در بین تمام سایتهای شهرسازی کشور{میتونید بررسی کنید}

کسب رتبه زیر 3 میانگین بازدید در بین تمام سایتهای معماری کشور{میتونید بررسی کنید}

اگر میدونستم که در کمتر از 6 ماه به این جایگاه میرسیم الان سایت وضعیت و طراحی خیلی بهتری داشت.

فقط میتونم بگم تشکر تشکر تشکر

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak
اين موفقيت بزرگ رو بهتون تبريك ميگم و اميدوارم اين سايت در راه رسيدن به اهداف والاي خودش روز به روز پيروزتر باشه.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
با سلام منم به نوبه خودم این افتخار رو به مدیران سایت تبریک میگم...!! انشالله که این سایت در آینده نزدیک یکی از بهترین سایت های کشور بشه..!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱، ۰۸:۲۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندسین عزیز

این پست فقط برای تشکر از همه شماست که بدون وجود شما و فعالیت شما این سایت هیچ معنایی ندارد و با وجود شماست که در

کمتر از 6 ماه 3000 مهندس معمار و شهرساز از سراسر دنیا عضو شده اند.

فعالیت رتبه های 1 و 18 و 92 طراحی شهری کنکور سراسری 1390 که از مدیران سایت هستند.

فعالیت رتبه های 7 و 9 و 14 و21 برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1390 که از مدیران سایت هستند.

کسب رتبه کمتر از 2 در معماری و شهرسازی در سطح کشور

بازدید بین 2500-3500 در روز با اینکه این سایت به دلیل مشکلات مالی فعلا سرعت خوبی برای کاربران ندارد.

کسب رتبه 1 میانگین بازدید در بین تمام سایتهای شهرسازی کشور{میتونید بررسی کنید}

کسب رتبه زیر 3 میانگین بازدید در بین تمام سایتهای معماری کشور{میتونید بررسی کنید}

اگر میدونستم که در کمتر از 6 ماه به این جایگاه میرسیم الان سایت وضعیت و طراحی خیلی بهتری داشت.

فقط میتونم بگم تشکر تشکر تشکر

کوچکترین عضو سایت علیرضا

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی اعضا ، مدیران و جناب آقای مهندس دهقان
بنده ابتدا این موفقیت بزرگ را به جناب آقای مهندس دهقان تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی دارم و امیدوارم به همینصورت این موفقیت ها استمرار داشته باشه.

و همچنین از تمامی اعضای سایت ایران شهرساز و مدیران سایت که تمام تلاش خود را جهت بهبود و ارتقای سطح دانش علمی مهندسی کشور می کنند تقدیر و تشکر می کنم و آرزومند بهترینها برای شما سروران هستم.
:):):):):)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من فکر می کنم خلوص نیت و صداقت مدیر محترم سایت باعث همه اینهاست و همچنین دلگرمی همه
ازتون متشکرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
منهم به نوبه خودم از مدیران سایت و مهندسان عزیز تشکر میکنم
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,803 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 646 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,848 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,318 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,183 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان