ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
شما چقد به مدیر عزیز عیدی میدید...
سلام مهندسین گرامی
پیشاپیش عید فطر مبارک. عبادتاتون قبول درگاه حق تعالی
با ایجاد این تایپیک میخاستم با همکاری مهندسان عزیز از مدیر سایت به خاطر ارائه خدمات بدون چشم داشتی تشکر و قدر دانی کنیم ایشا ا... که دوستان همکاری کنن.
من به نوبه خودم کل موجودی ام تو بانک سایت رو به عنوان عیدی به مدیر عزیزمون هدیه میکنم.
مهندسانی که مایل به انجام این کار هستن بیان تو این تایپیک اعلام کنن
امیدوارم که بتونیم با این کارمون دل مدیر رو شاد کنیم
از علیرضا خان هم میخواهیم که دوستانی که اعلام به عیدی دادن میکنن از حسابشون کسر امتیاز کنن
شاید با این کارمون بتونیم ذره ای از تلاش های مدیر رو جبران کرده باشیم ایشاا...
کوچیک همه شما ;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، AliReza ، godonly. ، saeed nasiri majd
2
RE: شما چقد به مدیر عزیز عیدی میدید...
سلام منم موافقم و تشکر از پیشنهاد جالبتون
ضمن تشکر ویژه ار مدیر محترم سایت و آرزوی قبولی طاعات مدیر عزیز، آقای javad4050 و همه دوستان، این کار اقای javad4050 رو تایید می کنم و من هم کل موجودی خودم در سایت رو به عنوان عیدی تقدیم می کنم.
با ارزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza ، JAVAD4050
3
(1390-6-5، 06:29 عصر)javad4050 نوشته است:  سلام مهندسین گرامی
پیشاپیش عید فطر مبارک. عبادتاتون قبول درگاه حق تعالی
با ایجاد این تایپیک میخاستم با همکاری مهندسان عزیز از مدیر سایت به خاطر ارائه خدمات بدون چشم داشتی تشکر و قدر دانی کنیم ایشا ا... که دوستان همکاری کنن.
من به نوبه خودم کل موجودی ام تو بانک سایت رو به عنوان عیدی به مدیر عزیزمون هدیه میکنم.
مهندسانی که مایل به انجام این کار هستن بیان تو این تایپیک اعلام کنن
امیدوارم که بتونیم با این کارمون دل مدیر رو شاد کنیم
از علیرضا خان هم میخواهیم که دوستانی که اعلام به عیدی دادن میکنن از حسابشون کسر امتیاز کنن
شاید با این کارمون بتونیم ذره ای از تلاش های مدیر رو جبران کرده باشیم ایشاا...
کوچیک همه شما ;)

سلام مهندس javad4050 من هم از این پیشنهاد استقبال می کنم گرچه زحمات و دلگرمی دادن های آقای مهندس علیرضا به مراتب با ارزش تر و گرانبها تر از این هاست ،امید وارم طاعات و عبادات تمامی اعضای سایت مورد قبولی درگاه خداوند متعال قرار بگیرد.:blush:
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: AliReza ، JAVAD4050
4
شاید ما ها بتونیم با هدیه عیدی هامون ذره ای از تلاش های بی نظیر مدیر رو جبران کنیم شاااااید...
ولی هرگز نمیتونیم کار معنویی که ایشون انجام میدن رو جبران کنیم .
خلاصه بیایم با این کارمون قدر مدیرمون رو بدونیم .از کلیه مهندسینی که مایلند این کار رو انجام بدن درخواست میکنم که در آخر بگن که از امتیازشون کسر بشه
باتشکر از مهندسین عزیز سایت
از همکاریتون ممنونم.

سپاس شده توسط: saeed nasiri majd
5
سلام

ازمهندس جواد عزیز و مهندس orkide_04 و مهندس نصیری بابت لطفی که به بنده داشتند تشکر میکنم.

امیدوارم دوستان قدر زحمات شما را بدونند و من همین جا از شما و بقیه دوستان که تلاش زیادی میکنند تشکر میکنم.

در هفته های اخیر مهندس shahryar و مهندس @ouror@ خیلی زحمت کشیدند و فایلهای با ارزشی را برایم میل کردند ولی هنوز فرصت نکردم که در سایت برای استفاده قرار دهم.

از زحمات مهندس elham90 و مهندس minaramezani هم تشکر میکنم.

من امتیازهای شما{مهندس جواد عزیز و مهندس orkide_04 و مهندس نصیری} را کم نمیکنم و به هر نفر شما به خاطر فعالیت بالا در سایت 50000 امتیاز واریز میکنم.امیدوارم که دوستان هم قدر شما را بدونند.

با سپاس

امیدوارم همه با هم فایلهایی که در سیستم داریم و یا جزوات را که در اختیار داریم را برای استفاده دوستان در سایت قرار دهیم.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی AliReza 428 1394-11-10، 08:32 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز AliReza 1,345 1393-4-9، 03:07 صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد AliReza 14,627 1393-4-3، 12:26 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان AliReza 2,152 1393-2-4، 12:19 عصر
  عیدی استثنایی ایران شهرساز فقط به تعدادی محدود AliReza 690 1392-12-23، 02:08 عصر
  معرفی دو مدیر جدید در ایران شهرساز AliReza 1,507 1392-12-22، 02:15 عصر
آخرین ارسال: mariiii
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* AliReza 13,086 1392-12-19، 02:53 عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آرزوی سلامتی کامل برای مدیر عزیز و ارزشمند مهندس نصیری مجد AliReza 766 1392-11-9، 10:19 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  معرفی مدیر جدید ایران شهرساز AliReza 897 1392-11-3، 10:26 عصر
  ممنون آقای مدیر زمردیان 651 1392-10-24، 12:49 صبح
آخرین ارسال: زمردیان
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل