امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسانی دانشگاه آزاد90 شرکت کردن...
سلام مهندسین عزیز
درصورت تمایل اعلام کنید دانشگاه آزاد کجا شرکت کردید؟و هر اطلاعاتی که دارید راجع به تعداد پذیرفته شدگان و اساتید و تکمیل ظرفیت و غیره و....
از خودم شروع میکنم (قزوین)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
علوم تحقیقات

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام من واحد همدان شرکت کردم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
salam man hamedan sherkat karam

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: M-Noori
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,446 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,385 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,407 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,159 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
      امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 0 1,256 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح
      ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد alireza 1 1,422 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: rmz.mina
      جزئیات نمره دهی به پایان نامه دانشجویان دانشگاه آزاد/ علت حذف نمره 19.5 Sahab 2 2,054 ۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان