امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از نتیجه کنکور راضی هستی؟نمره آزمون تشریحی عادلانه است؟{ارشد 1390}
از نتیجه کنکور راضی هستی؟نمره آزمون تشریحی عادلانه است؟{ارشد 1390}

با توجه به عملکرد در 3 سوال به نظر خودتون نمره خوب بوده و یا بیش از حقتون و یا حق شما رعایت نشده....

اگه قبول شدید رتبه قبل و بعد آزمون را هم بنویسید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
راستش من غیر انتفایی نور طوبی تهران قبول شدم ولی اصلا فکرشو نمی کردم قبول بشم چون هم غیر مرتبط بودم هم سر جلسه ازمون تشریحی همه داشتن طرح می کشیدن و من بلد نبودم ولی تا تونستم از دانسته هام توضیح دادم
و فکر میکردم انقدر براشون مرتبط بودن مهم باشه که من قبول نشم
شاید عادلانه بوده چون توضیحاتم برای 3 سوال ازمون تشریحی به نظر خودم خیلی خوب بود ولی از نداشتن طرح ناراحت بودم
ضمنا من اول همه روزانه ها و شبانه های تهران رو زدم بعد نور طوبی تهران(که قبول شدم) بعد به ترتیب روزانه و شبانه های شهرهای دیگه از قزوین شروع کردم تا.....
دلیلم هم این بود که شاغلم و ترجیح میدادم تو شهر محل کارم باشم تا مشکلات پیش نیاد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,297 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,002 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,996 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,588 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,666 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,117 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان