امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبولی رتبه{{1095}}در کنکور امسال برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۶-۹، ۱۱:۳۱ عصر)Sajjad Izadi نوشته است: ولی اگه از اول مجازی بودن قبولی رو نوشته بودید اعضای سایت این قدر تعجب نمی کردند!!!!

قبول دارید که جزو قبولی سراسری امسال هستند و در لیست قبولی سازمان سنجش هست یا نه؟
و وقتی که درسش تموم بشه فوق لیسانس برنامه ریزی شهری داره!
خوب باید بهش تبریک گفت چون میانگین درصدش خیلی پایین بود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۹، ۱۱:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۹، ۱۱:۳۱ عصر)Sajjad Izadi نوشته است: ولی اگه از اول مجازی بودن قبولی رو نوشته بودید اعضای سایت این قدر تعجب نمی کردند!!!!

قبول دارید که جزو قبولی سراسری امسال هستند و در لیست قبولی سازمان سنجش هست یا نه؟
اقای دهقان یه سری حرف هست که از بیان کردنشون اکراه دارم وگرنه می شه به این حرفاتون منطقی جواب بدم.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۲۰ صبح)Sajjad Izadi نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۹، ۱۱:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:

اقای دهقان یه سری حرف هست که از بیان کردنشون اکراه دارم وگرنه می شه به این حرفاتون منطقی جواب بدم.

آقای ایزدی
ایرادی نداره میتونید بیان کنید
شاید من اطلاعاتم در این مورد پایینه و خوب برای یاد گرفتن هیج وقت دیر نیست

پاسخ
این حرقا ربطی به میزان اطلاعات شما نداره ولی میدونم اگه سکوت کنم بهتره.

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۳۸ صبح)Sajjad Izadi نوشته است: این حرقا ربطی به میزان اطلاعات شما نداره ولی میدونم اگه سکوت کنم بهتره.

نمیدونم شاید صلاح در اینه
ولی اگه صحبت خاصی بود من در خدمتم و میتونید بصورت پیام خصوصی و یا تلفنی بیان کنید.
ممکنه در جاهایی انسان اشتباه کنه و خیلی خوشحال میشم که بصورت پیام حرفاتون را بزنید
با سپاس و بازم تبریک قبولی شما

پاسخ
ممنونم ازتون.بهترین ها رو براتون ارزو دارم.

پاسخ
سلام به همه و تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...
من رتبم 382شده بود و قبول نشدم:( بچه ها من دانشگاه های مجازی رو نزده بودم...
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۱:۵۸ صبح)sharmin نوشته است: سلام به همه و تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...

سلام مهندس پیامتون را که فرستاده بودید خوندم
یادم به 15 سال پیش میاد که یکی از دوستانم فوق دیپلم دولتی قبول شد {اون موقع فوق دیپلم به اندازه فوق لیسانس الان ارزش داشت}و انصراف داد به خیال اینکه لیسانس را سال بعد میاره و سال بعد با بدبختی و یک سال عقب افتادن باز هم فوق دیپلم اورد اونهم در یک شهر دیگه
به نظر من کار اشتباهی کردید شما اگه لیسانستون شهرسازی بود باید مجازی را میزدید درسته که میگند مدرکش بی ارزشه ولی اینو بدونید که اینجوری هام نیست و الان نگاه نمیکنند شما از کجا مدرک گرفتید مهم پروانه اشتغال هست و بالاترین مدرک!
در هر صورت من اگه جای شما بودم مجازی را میزدم حالا اگه نمیخواستم نمیرفتم...
در مورد تکمیل ظرفیت به احتمال زیاد چون رتبه نسبتا خوبی داشتید احتمال داره قبول شید ولی باید از بقیه هم نظر بگیرید..

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۴۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۱:۵۸ صبح)sharmin نوشته است: سلام به همه و تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن...

یادم به 15 سال پیش میاد که یکی از دوستانم فوق دیپلم دولتی قبول شد {اون موقع فوق دیپلم به اندازه فوق لیسانس الان ارزش داشت}و انصراف داد به خیال اینکه لیسانس را سال بعد میاره و سال بعد با بدبختی و یک سال عقب افتادن باز هم فوق دیپلم اورد اونهم در یک شهر دیگه
به نظر من کار اشتباهی کردید شما اگه لیسانستون شهرسازی بود باید مجازی را میزدید درسته که میگند مدرکش بی ارزشه ولی اینو بدونید که اینجوری هام نیست و الان نگاه نمیکنند شما از کجا مدرک گرفتید مهم پروانه اشتغال هست و بالاترین مدرک!
در مورد تکمیل ظرفیت به احتمال زیاد چون رتبه نسبتا خوبی داشتید احتمال داره قبول شید ولی باید از بقیه هم نظر بگیرید..
بینهایت ممنونم ازتون، ولی ظاهرا الان پشیمونی واسم فایده نداره:(
خیلی خوبه که تو این سایت آدم حرفایی که تو دلش هست رو میتونه بگه و کسایی امثال شما راهنماییشون میکنن

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۵۳ عصر)sharmin نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۴۲ عصر)AliReza نوشته است:

بینهایت ممنونم ازتون، ولی ظاهرا الان پشیمونی واسم فایده نداره:(
خیلی خوبه که تو این سایت آدم حرفایی که تو دلش هست رو میتونه بگه و کسایی امثال شما راهنماییشون میکنن

سلام
من خودم را در ناراحتی و خوشحالی دوستان سهیم میدونم وقتی رتبه 135 و 92 قبول نمیشه و رتبه 1095 قبول میشه از طرفی ناراحت و از طرفی خوشحال
در کل امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید به نظر من هر فرصتی را نباید از دست داد حتی اگه خیلی ناچیز باشه و بی ارزش چون یه وقت همون میشه با ارزش
ولی خوب به امید قبولیتون در دانشگاه آزاد و یا مصمم تر به قبولی سال بعد
دوست عزیز براتون خیلی ناراحتم و واقعا از من و امثال من جز دلداری کاری بر نمی یاد...
با سپاس کوچکترین عضو سایت علیرضا

پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,718 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,434 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,441 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,025 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,613 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,077 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,881 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,696 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,527 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان