امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!تعجب!!!رتبه 990 روزانه تهران و رتبه حدود 200 مردود
!!!تعجب!!!رتبه 990 روزانه تهران و رتبه حدود 200 مردود

دوستان بعد از اینکه رتبه 1095 قبول شد حالا با تعجب بسیار برای همه رتبه 990 روزانه تهران قبول شده .

من به هر دو نفر تبریک میگم....

شما هم از اتفاقات عجیب بگید...

مثلا رتبه پایین تر از 200 قبول نشده و یا رتبه بالاتر از 1095 قبول شده...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak
منم کسی رو با رتبه بالای 1000 می شناسم مشهد قبول شده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوب احتمالا سهمیه .............................. داشتن !!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۹، ۰۶:۵۳ صبح)hamidataee نوشته است: خوب احتمالا سهمیه .............................. داشتن !!!!!!
سلام
کارنامه رتبه 1095 برام میل شده و ایشون سهمیه آزاد بوده و سهمیه ای نداشته ولی رشته شهرسازی بوده و خیلی بهش کمک کرده.

اتفاقا من به یک نفر که رتبه 975 بود اصرار کردم که سر جلسه بره چون میشد حدس زد که رتبه های بالای 700 تعداد زیادشون سر جلسه نرند بدلیل ناامیدی.

من به رتبه 1095 تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق باشند واز اینکه با سایت همکاری نمودند و کارنامه و نتیجه مرحله دوم را برام میل نمودند تشکر میکنم.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
این آقا با رتبخ 990 کجا قبول شدن ؟
کارنامشون کجا میشه دید ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,857 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,676 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,511 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,413 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,787 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,119 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,431 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,130 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,490 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 791 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان