امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حالا بعد از رد شدن میخوای چیکارکنی؟ اشتباهتون چی بود که قبول نشدید!!ارشد سراسری 90}
حالا بعد از رد شدن میخوای چیکار کنی؟منتظر نتایج آزاد یا ...{بعد از آمدن سراسری 90}
چرا نشد؟ به نظرتون اشتباهتون چی بود که قبول نشدید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
نمیخواید اقرار کنید که کجای کارتون اشتباه بود که قبول نشدید!!!
اقرار کردن خیلی از ناراحتیتون را کم میکنه
شاید هم منتظر نتایج دانشگاه ازاد هستید...

پاسخ
 سپاس شده توسط 8700113
من قبول شدم(نور طوبی) ولی اقرار می کنم به اینکه اگه زبان رو بیشتر و بهتر میخوندمو بها می دادم از همون اول یعنی تابستون خیلی رتبه ام بهتر میشد و دانشگاه خوبی قبول میشدم حداقل شبانه (البته منظورم توی تهرانه چون من نور طوبی را قبل از روزانه و شبانه های شهرستان ها زدم به علت تهران بودنش)
من خیلی زحمت کشیدم ولی زبان رو کم ارزش گذاشتم با وجود اینکه میدونستم باید زیاد کار کنم ولی نکردم....!!
و الان به جای گیج شدن توی انتخاب ازاد و غیرانتفایی خیلی راحت میتونستم انتخاب کنم
با تحلیلی که مهندس دهقان زحمت کشیدند و انجام دادن از زبان، حداقل رتبه ام میتونست نصف بشه....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، 8700113 ، ایلیا ، elham90
من هم با شما هم دردی می کنم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,124 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,801 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,128 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان