امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 علوم و تحقیقات در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

قبولی علوم و تحقیقات تهران فقط در این تاپیک

بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام من دوستم درصدهاش اینه الان خودم نگاه کردم مباحث عمومی 68 - مبانی 15 - تاریخ 44 - ریاضی 28 و زیان 15 رتبش علوم تحقیقات 196 شده اخرین رتبه قبولی علوم تحقیقات 69 بودهع و قبول نشده شما هم درصهاتون را بزارید اینجا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
مثل اینکه همه قبولی ها همدان و قزوین هستند و از تهرانیها و مشهدی ها خبری نیست....
منتظریم البته با نمره و تراز آخرین قبولی...

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۹:۱۲ صبح)AliReza نوشته است: نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

بیشتر با هم آشنا شوید...
سلام من قبول شدم برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات.رتبه ام ۱۰شد درصدام رو بااجازه تون بعدا میذارم.. فقط یکی راهنماییم کنه اینوبرم یا سراسری رو

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۲:۰۹ عصر)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۹:۱۲ صبح)AliReza نوشته است: نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

بیشتر با هم آشنا شوید...

سلا
م من قبول شدم برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات.رتبه ام ۱۰شد درصدام رو بااجازه تون بعدا میذارم.. فقط یکی راهنماییم کنه اینوبرم یا سراسری رو

سلام بهتون صمیمانه تبریک میگم و با اینکه رتبه های خوب و بهترینها در علوم و تحقیقات شرکت میکنند کسب این رتبه عالیه
به نظر من ارزش مدرک علوم و تحقیقات بالاتره و سخت گیری هم احتمالا بیشتر و هزینه هم بیشتر
باید خودتون سبک و سنگین کنید ببینید کدوم به صرفه تره
یا اینکه دانشجوهای علوم و تحقیقات بیان و در مورد این دانشگاه و اساتید راهنمایی کنند.
مهندس هر کدوم را که بزارید کنار یک نفر خوشحال میشه حالا تصمیم گیری سختی دارید!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
ممنونم
ولی واقعا گیج شدم....

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۹:۲۱ عصر)orkideh_04 نوشته است: ممنونم
ولی واقعا گیج شدم....

من از شخص دیگه ای هم سوال کردم گفتند علوم وتحقیقات بهتره
هر شخصی هم بجای شما بود گیج میشد چون هر دو تهرانه و هر کدوم شرایط خودش را داره و مزایا و معایب!

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام من رتبه 1 برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات شدم کسی می دونه که تخفیف شهریه داره یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۶-۱۱، ۱۰:۳۲ عصر)allame نوشته است: سلام من رتبه 1 برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات شدم کسی می دونه که تخفیف شهریه داره یا نه؟

سلام من واقعا بهتون تبریک میگم
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    پس بالاخره یکی پیدا شد علوم تحقیقات قبول شده باشه چه خوب
    من از اساتید شنیده بودم رتبه 1 کلا از شهریه معافه
    با خود دانشگاه تماس بگیرید بپرسید
    راستی شما می دونید ثبت نام کی هست و کجا هست و مدارک چی میخواد؟ اطلاعیه ای چیزی زدن؟ من که ندیدم!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,944 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,962 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,819 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,640 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,480 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,384 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,380 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,064 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان