امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1390:ورودی 90 دانشگاه قزوین در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
سلام من آزاد قزوین قبول شدم .رتبه هم 10 هست . اما نمیرم چون سراسری روزانه شهری هنر اصفهان قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۰:۵۲ صبح)saharshah نوشته است: سلام من آزاد قزوین قبول شدم .رتبه هم 10 هست . اما نمیرم چون سراسری روزانه شهری هنر اصفهان قبول شدم.

تبریک میگم موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam man 53 gazvin shodam memari...takmil ghaboolam? tarazam 6045

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      man 44 shahri ghabool shoodam... che konam

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,500 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,033 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,886 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,702 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,533 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,435 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,127 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,080 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان