امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
بله همکلاسی هستیم / خوشبختم :angel:

من با دانشگاه تماس گرفتم گفتند ثبت نام از فردا تا 5شنبه هست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام به همگی! به همتون تبریک میگم بابت قبولی!
    راستی کسی می دونه امسال طراحی شهری کجاها تکمیل ظرفیت گرفته؟ همدان هم داشته یا نه؟ خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام من علوم تحقیقات قزوین قبول شدم. کسی می دونه ثبت نام چه روزیه؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        کسی نبود؟! نه؟!!!!!!!

پاسخ
        (۱۳۹۰-۷-۱۰، ۰۸:۳۱ صبح)naqshe bana نوشته است: کسی نبود؟! نه؟!!!!!!!
        سلام من قزوين قبول شدم
        آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
        پاسخ
        سلام دوستان. من تو نتایج تکمیل ظرفیت، برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات کرمان قبول شدم میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم آیا تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت داده میشم؟ (لطفا هرچه سریع تر جواب بدید خیلی مهمه)
        مرسی

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۱:۵۷ عصر)ghazalvare نوشته است: سلام دوستان. من تو نتایج تکمیل ظرفیت، برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات کرمان قبول شدم میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم آیا تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت داده میشم؟ (لطفا هرچه سریع تر جواب بدید خیلی مهمه)
        مرسی

از دوستان کسی نیست که جواب منو بده؟:huh: خواهش میکنم یکی که میدونه جواب بده. من هنوز ثبت نام نکردم و وقت زیادی باقی نمونده واسه ثبت نام.میخوام بدونم اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده میشم یا نه؟ اگه نه تا الان ثبت نام کنم و اگه اره تا فعلا بیخیالش بشم. خواهش میکنم زود یکی جواب بده. مرسی

پاسخ
        کی می دونه همدان چند نفر تو تکمیل ظرفیت برداشته؟ واسم مهمهو جواب بدید:huh:

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۱:۲۴ عصر)rahil_gol2002 نوشته است: کی می دونه همدان چند نفر تو تکمیل ظرفیت برداشته؟ واسم مهمهو جواب بدید:huh:

درود شما میتونید به مهندس lofra پیام خصوصی دهید یا ایمیل بزنید ایشون همدان قبول شدند و میتونند اطلاعاتی بهتون دهند.
          آخرین ارسال های من :

پاسخ
          (۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۱:۴۴ صبح)ssinter نوشته است: خوب 37 نفر ظرفیت پذیرش دانشگاهه که برای ورودی مهر ماه پذیرش میشن به همین تعداد یعنی 37 نفر دیگه پذیرش برای ترم بهمن دارند که تو تکمیل ظرفیت اول که اواسط مهر اعلام میشه پذیرش داده میشند که میشه تا رتبه 74 مثلا ! به علاوه تعداد انصرافی های پذیرش اولیه مثلا 5 نفر که کلا میشه تا رتبه 79.حالا میمونه ثبت نام تکمیل ظرفیت اول که 37 نفر بودند اگه همشون ثبت نام کردند که هیچ اگه نه اون تعداد انصرافی رو برا اسفند اعلام میکنند که بر فرض 2 نفر هم برای تکمیل ظرفیت دوم که اسفند ماهه ولی از همون ترم بهمن حساب میشن و با اونا میرن سر کلاس!! در کل شد تا رتبه 81 .در نتیجه علی آقا با رتبه 44 در تکمیل ظرفیت اول که16 مهر جوابش میاد قبوله و از ترم بهمن میره سرکلاس .
          این بر اساس تجربیات بنده و پرس جو سالهای گذشته بدست اومده

سلام .شما اطلاع ندارین همدان چندتا توی تکمیل ظرفیت برداشته؟ رشته برنامه ریزی شهری

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,300 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,032 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
          آخرین ارسال: yalda118
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 971 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,516 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 880 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
            آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,636 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
          آخرین ارسال: khansa
            كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,497 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: yalda118
            سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 778 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
            کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
            سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,056 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان