امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
دوستان لطفا اگر اطلا عی از نحوه تکمیل ظرفیت ندارید موجب نگرانی دیگران نشید...
میتونید اگر صحبتهای من رو باور ندارید به خود دانشگاههایی که برتامه ریزی شهری دارند مراجعه کنید تکمیل ظرفیت مهرماه با قبولی های اعلام شده در شهریور سر کلاس میرند..
تکمیل ظرفیت بهمن هم بهمن ماه ......
چون هم ظرفیت کلاسها تکمیله و هم قبل از اعلام نتایج کادر آموزشی و استاد تدارک دیدند.. باور نئتریئ یوزر نیم و پسوردم و نتایج ترم گذشته خودم رو رو سایت بگذارم..
خیلی از دوستان این ایام التهاب و نگرانی دارند لطفا از میزان ان بکاهید نه اینکه افزایپش بدید..
پارسال وقتی ما برای ثبت نام رفتیم ورودی های مهرماه از حضور ما تعجب می کردند....
شاید امسال هم دوباره دانشگاه ازاد همه رو غافلگیر کنه ...
ولی قطع به یقین بدونید این 5 -6 واحد علوم تحقیقات که به تازگی دانشجو میگیره هم مجوزاشونو گرفتم هم استاد دارند هر کدوم هم احتمالا 60 تا میگیرند کلاسهای ما جمعه ها بود کلاسهای مهرماهی ها پنج شنبه...
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، lofra
سلام دوستان.مرسی از همه راهنمائیهای خوبتون.من رتبه ام واسه قزوین شده 71آخرین نفر هم که قبول شده 31 بوده بنظرتون امیدی هست قبول شم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۴۱ عصر)archopedia نوشته است: سلام دوستان.مرسی از همه راهنمائیهای خوبتون.من رتبه ام واسه قزوین شده 71آخرین نفر هم که قبول شده 31 بوده بنظرتون امیدی هست قبول شم؟

سلام مهندس با توجه به انصرافا قبولی اگر 10 نفر هم انصراف بدن که مطمئن باش تا 15 میرسه قبولی
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۳:۴۸ عصر)maravia نوشته است: دوستان لطفا اگر اطلا عی از نحوه تکمیل ظرفیت ندارید موجب نگرانی دیگران نشید...
میتونید اگر صحبتهای من رو باور ندارید به خود دانشگاههایی که برتامه ریزی شهری دارند مراجعه کنید تکمیل ظرفیت مهرماه با قبولی های اعلام شده در شهریور سر کلاس میرند..
چون هم ظرفیت کلاسها تکمیله و هم قبل از اعلام نتایج کادر آموزشی و استاد تدارک دیدند.. باور نئتریئ یوزر نیم و پسوردم و نتایج ترم گذشته خودم رو رو سایت بگذارم..
خیلی از دوستان این ایام التهاب و نگرانی دارند لطفا از میزان ان بکاهید نه اینکه افزایپش بدید..
ولی قطع به یقین بدونید این 5 -6 واحد علوم تحقیقات که به تازگی دانشجو میگیره هم مجوزاشونو گرفتم هم استاد دارند هر کدوم هم احتمالا 60 تا میگیرند کلاسهای ما جمعه ها بود کلاسهای مهرماهی ها پنج شنبه...
salam mohandes ye soal dashtam shoma farmodid borojerd ghabol shodid va shoma jome kelas dashtin o mehri ha panshambe khob parsal mage borojerd vase shahrivar ghaboli dade?akhe aslan to daftarche nabod ?

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ صبح)lofra نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۳:۴۸ عصر)maravia نوشته است: دوستان لطفا اگر اطلا عی از نحوه تکمیل ظرفیت ندارید موجب نگرانی دیگران نشید...

salam mohandes ye soal dashtam shoma farmodid borojerd ghabol shodid va shoma jome kelas dashtin o mehri ha panshambe khob parsal mage borojerd vase shahrivar ghaboli dade?akhe aslan to daftarche nabod ?

ممنون مهندس بابت راهنمایی .اطلاعاتی که من توضیح دادم مربوط به تکمیل ظرفیت در شرایط کلی برای همه رشته هاست که مسلما برخی واحدها با توجه به ظرفیت دانشگاهی تعداد درخواستشون برای تکمیل ظرفیت متفاوت می تونه باشه .تا دو سال پیش قبل از اینکه واحد های علوم تحقیقات این همه شعبه در شهرهای مختلف بزنه روال کار به همین منوال بود چون اکثر دانشگاهها توانایی برگذاری کلاس برای این تعداد (مثلا 35 نفر اولیه و 35 نفر تکمیل ظرفیت ) رو نداشتند و این که از چه ترمی سر کلاس بروند دست خود واحد دانشگاهیه با توجه به ظرفیت و امکانات. ولی در اینکه اکثر رشته ها همچنان تکمیل ظرفیت رو برای ماه بهمن پذیرش میکنن واقعیت اینه که تو اکثر رشته ها همینطوره.
رشته برنامه ریزی شهری با توجه به واحدهای جدید علوم تحقیقاتش تو شهر های مختلف دستش برای تکمیل ظرفیت باز تره و میتونه برای شهرهایی که تو دفترچه نیستن مخصوصا همون ترمی که تکمیل ظرفیت داده پذیرش دانشجو کنه .
شهرهایی که تو دفترچه هستند و به عنوان رشته انتخابی داوطلبان به شمار می آیند برای تکمیل ظرفیت ابتدا برای همون شهر پذیرش میکنند و باقی نفرات با توجه به اولویت تراز در شهرهایی که در دفترچه نیستند تقسیم میشوند .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من رتبه 86هست شبسترزدم آخرين نفر قبولي هم 30 بود.تكميل ظرفيت برا من اميدي هست؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۶-۱۲، ۰۳:۳۱ عصر)arkita نوشته است: سلام من رتبه 86هست شبسترزدم آخرين نفر قبولي هم 30 بود.تكميل ظرفيت برا من اميدي هست؟

مگه شبستر هم شهرسازی داره؟

پاسخ
      نه من معماري هستم

پاسخ
      (۱۳۹۰-۶-۱۲، ۰۸:۲۰ عصر)arkita نوشته است: نه من معماري هستم
      تو تکمیل ظرفیت قبول میشید نگران نباشید

پاسخ
      راستی دوستان کسی میدونه تکمیل ظرفیتا کی میاد نتیجه اش؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,040 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
      آخرین ارسال: yalda118
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 956 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,493 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 875 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
        آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,629 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: khansa
        كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,480 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: yalda118
        سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 770 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
        کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
        سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,046 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان