امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۹:۳۲ صبح)ماه عسل نوشته است: salam. kasaiy ke entekhabe avaval barnamerizi mantagee zade budan va gabul nashodan mundan be marhaleye takmil zarfiyat ona olaviyate pazireshe dobare to barnamerizi mantagee daran ya afradi ke mikhan az barnamerizi shahri ke entekhab karde budan va gabul nashodan va mikhan to takmil zarfiyat be barnamerizi mantagee taghir reshte bedan olivayate paziresh daran?
ba sepase faravan az rahnemaitan
سلام..

من خواستم برای شما جواب بدم نشد ارسال کنم.

احتمالا امروز یا فردا دانشگاه تکمیل ظریفت میگذاره البته با این فرق که در انتخاب دست شما با انتخاب 10 شهر دستتون بازه..

اکنون همه مردودین در یک رقابت برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته میکنند.و در این انتخاب رشته مطمئنا شانس کسانی که انتخاب انها علوم تحقیقات تهران مرکز بود با توجه تراز بالا و نیز نمره اکتسابی بالای انها احتمال قبولی علوم تحقیقات تهران مرکزو قزوین بیشتر از مردودین رشته شهرهای دیگر است..
شایان ذکر است که در این انتخاب رشته شما میتوانید در رشته های دیگر گروه نیز انتخاب نمائید..
من توصیه میکنم که شما همان شهر خودتان یا شهرهای خارج از تهران که موقعیت رفت و امد دارید را انتخاب نمائید.
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۸:۴۱ عصر)ماه عسل نوشته است: salam mikhastam bedunam kasi midune barnamerizi shahri khube ya barnamerizi mantagee?bazar kare kudum behtare?kudum arzeshe khundan dare?
سلام..

من خواستم برای شما جواب بدم نشد ارسال کنم.

احتمالا امروز یا فردا دانشگاه تکمیل ظریفت میگذاره البته با این فرق که در انتخاب دست شما با انتخاب 10 شهر دستتون بازه..

اکنون همه مردودین در یک رقابت برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته میکنند.و در این انتخاب رشته مطمئنا شانس کسانی که انتخاب انها علوم تحقیقات تهران مرکز بود با توجه تراز بالا و نیز نمره اکتسابی بالای انها احتمال قبولی علوم تحقیقات تهران مرکزو قزوین بیشتر از مردودین رشته شهرهای دیگر است..
شایان ذکر است که در این انتخاب رشته شما میتوانید در رشته های دیگر گروه نیز انتخاب نمائید..
من توصیه میکنم که شما همان شهر خودتان یا شهرهای خارج از تهران که موقعیت رفت و امد دارید را انتخاب نمائید.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود} - توسط ماراویا - ۱۳۹۱-۷-۱، ۰۷:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,111 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,030 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 971 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,514 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 880 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,636 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,496 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 777 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
  کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان