امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
سلام دوستان من قسمت اول جواب مهندس maravia را میزارم امیدوارم با کمک دوستان به نتیجه خوبی برسیم و یه جمع بندی نهایی برسیم
از همه شما میخوام که با دقت بخونید تا بتونید بهتر جواب دهید
نقل قول از مهندس maravia
نقل‌قول: سلام
روش دانشگاه ازاد بدین صورت است که همزمان با دانشگاه سراسری نتایج را اعلام میکند تا داوطلبین در انتخاب دانشگاه خود ازادی عمل داشته باشد تجربه هم ثابت کرده 40 تا 50 درصد قبولی دو کنکور یکسان میباشند و اکثرا هم سراسری را انتخاب مینماین. به همین دلیل پس از اعلام نتایج و ثبت نام و میزان استقبال از دانشگاه ازاد .. دانشگاه بر اساس ظرفیت های باقیمانده در ابتدای مهرماه تکمیل ظرفیت اعلام میکند.. و با توجه به جاهی خالی در همان دانشگاه و یا دانشگاههای دیگر نتایج را اعلام میکند ... شاین ذکر است که از سال گذشته دانشگاه ازاد به منظور دور زدن وزارت علوم در گسترش تحصیلات تکمیلی اقدام به جذب دانشجو از طریق واحد علوم تحقیقات و ارجاع ان به علوم و تحقیقاتهای سراسر کشور کرده.. با توجه به نمره اکتسابی دوستتان به نظر میرسد در تکمیل ظریفت مهرماه پذیرفته شوند سال گذشته علاوهخ بر دانشگاههای ثبت شده در دفترچه دانشگاههای علوم تحقیقات بروجرد همدان اراک مشهد و قزوین در رشته برنامه ریزی شهری و دانشجو گرفته بودند..
خود من اولیت ثبت نامی ام در کنکور واحد قزوین بود.. ولی علوم تحقیقات بروجرد قبول شدم.. رتبه من در زمالن اعلام نتایج 183 بود البته رتبه و میزان شرکت کننده قزوین به مراتب از همدان بهتر است ولی شواهد نشان میدهد احتمال و شانس قبولی در تکمیل ظرفیت را دارند...
سوال جدید:
علی میخواد ببینه همدان قبول میشه یا نه؟
منظورم اینه که جاهای خالی را به تراز ها {به ترتیب} میدند یا اینکه کل افرادی که قراره قبول شوند را مشخص میکنند بر اساس تراز و هر شخصی با توجه به دانشگاهی که زده به واحد دانشگاهی میره
منظورم اینه که فرض علی الان شده رتبه 44 همدان با تراز مثلا5000 و بعد از اینکه دانشگاه آزاد با توجه به ظرفیت خالی تراز بالای 4900 را قبول کرد ایشون در همدان قبول میشه{اگه جا باشه} یا در شهری دیگه که خود دانشگاه انتخاب کنه؟

جواب مهندس maravia را بعد از جواب شما میزارم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، sanaz.f

پیام‌های داخل این موضوع
RE: قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود} - توسط alireza - ۱۳۹۰-۶-۱۱، ۱۰:۴۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,111 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,030 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 971 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,514 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 880 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,636 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,496 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 777 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
  کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان