ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
این روزا به چی فکر میکنید؟
این روزا چی بیشتر فکرتونو مشغول کرده؟

آخرین ارسال های من :
2
RE: این روزا به چی فکر میکنید؟
in ke betunim ye khune daneshjuyi e khub gir biarim o ba bachzeha dar kenare varagh o ... ye nim negahiam be arshad dashte bashim,tahe fekr mashghulie khodayi:-D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
3
man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: saeed nasiri majd
4
سلام فقط به ارشد
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
5
به این که بالاخره کدومو برم..........................

آخرین ارسال های من :
6
(1390-6-12، 10:47 عصر)archopedia نوشته است:  man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

رتبه تون چقدر بوده ؟ کجا رو زدید؟ چه گرایشی؟

7
(1390-6-12، 10:47 عصر)archopedia نوشته است:  man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

رتبه تون چقدر بوده ؟ کجا رو زدید؟ چه گرایشی؟
(1390-6-13، 07:21 صبح)orkideh_04 نوشته است:  به این که بالاخره کدومو برم..........................

اگه مجازی قبول شدید ازاد برید بهتره:shy:
(1390-6-12، 11:36 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  سلام فقط به ارشد

مهندس قبولید اما میدونم تا جواب نیاد خیالتون راحت نمیشه:dodgy:
(1390-6-12، 10:42 عصر)zolatan نوشته است:  in ke betunim ye khune daneshjuyi e khub gir biarim o ba bachzeha dar kenare varagh o ... ye nim negahiam be arshad dashte bashim,tahe fekr mashghulie khodayi:-D

کجا قیول شدید؟تبریک میگم

8
be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

آخرین ارسال های من :
    9
    (1390-6-13، 03:43 عصر)SORYAS نوشته است:  be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

mohandes kolan 12 vahed pish darnazar gerftan ehtemalan shoma chon nime mortabet hastid 6 vahed pish darid ke albate yekja beheton nemidan da tol termay tahsili farghi ba baghye kasai ke shhrsazi khondan nadarid joz inke vahed ona age 8 ta bashe male shoma bishtare masalan 12 ta

10
    (1390-6-13، 04:31 عصر)lofra نوشته است:  
    (1390-6-13، 03:43 عصر)SORYAS نوشته است:  be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

mohandes kolan 12 vahed pish darnazar gerftan ehtemalan shoma chon nime mortabet hastid 6 vahed pish darid ke albate yekja beheton nemidan da tol termay tahsili farghi ba baghye kasai ke shhrsazi khondan nadarid joz inke vahed ona age 8 ta bashe male shoma bishtare masalan 12 ta

mamnonam mohndes az rahnemaeton

سپاس شده توسط: lofra
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد-فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟ AliReza 3,287 1393-5-30، 07:52 عصر
    آخرین ارسال: تیلور
      بهترین زمان برای شروع مرحله دوم و کدام سایت را معرفی میکنید؟ AliReza 751 1392-11-25، 11:55 عصر
    آخرین ارسال: century21
      به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟ AliReza 6,427 1392-11-9، 12:48 صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      شب قبل از کنکور چیکار میکنید؟هفته بعد و آخرین چهارشنبه را داشته باش زمردیان 1,243 1392-11-9، 12:40 صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل