امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این روزا به چی فکر میکنید؟
این روزا چی بیشتر فکرتونو مشغول کرده؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
in ke betunim ye khune daneshjuyi e khub gir biarim o ba bachzeha dar kenare varagh o ... ye nim negahiam be arshad dashte bashim,tahe fekr mashghulie khodayi:-D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام فقط به ارشد
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
به این که بالاخره کدومو برم..........................

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۰:۴۷ عصر)archopedia نوشته است: man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

رتبه تون چقدر بوده ؟ کجا رو زدید؟ چه گرایشی؟

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۰:۴۷ عصر)archopedia نوشته است: man faghat donbale etelaat darbare takmil zarfiate azadam ke bebinam ghabul misham ya na.inam yejur dige az fekr mashghulie ke kheiliam bado esteres avare!!!!

رتبه تون چقدر بوده ؟ کجا رو زدید؟ چه گرایشی؟
(۱۳۹۰-۶-۱۳، ۰۷:۲۱ صبح)orkideh_04 نوشته است: به این که بالاخره کدومو برم..........................

اگه مجازی قبول شدید ازاد برید بهتره:shy:
(۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام فقط به ارشد

مهندس قبولید اما میدونم تا جواب نیاد خیالتون راحت نمیشه:dodgy:
(۱۳۹۰-۶-۱۲، ۱۰:۴۲ عصر)zolatan نوشته است: in ke betunim ye khune daneshjuyi e khub gir biarim o ba bachzeha dar kenare varagh o ... ye nim negahiam be arshad dashte bashim,tahe fekr mashghulie khodayi:-D

کجا قیول شدید؟تبریک میگم

پاسخ
be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۱۳، ۰۳:۴۳ عصر)SORYAS نوشته است: be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

mohandes kolan 12 vahed pish darnazar gerftan ehtemalan shoma chon nime mortabet hastid 6 vahed pish darid ke albate yekja beheton nemidan da tol termay tahsili farghi ba baghye kasai ke shhrsazi khondan nadarid joz inke vahed ona age 8 ta bashe male shoma bishtare masalan 12 ta

پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۱۳، ۰۴:۳۱ عصر)lofra نوشته است:
    (۱۳۹۰-۶-۱۳، ۰۳:۴۳ عصر)SORYAS نوشته است: be in fekr mikonam chand vahed pish mikhoraam man reshtam memari vali arshad barnamerizi shahri ghabol shodam kasi midone komakam kone:huh:

mohandes kolan 12 vahed pish darnazar gerftan ehtemalan shoma chon nime mortabet hastid 6 vahed pish darid ke albate yekja beheton nemidan da tol termay tahsili farghi ba baghye kasai ke shhrsazi khondan nadarid joz inke vahed ona age 8 ta bashe male shoma bishtare masalan 12 ta

mamnonam mohndes az rahnemaeton

پاسخ
     سپاس شده توسط lofra

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 974 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 950 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,475 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! alireza 0 975 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۳:۵۵ عصر
      اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,310 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: فرانک. جواهری
      چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 658 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: sgc
      دوره فشرده 4 روزه تحلیلی تشریحی پردیس کیمیا فکر مدرس استاد اسماعیلی alireza 1 1,450 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۵:۳۷ عصر
      برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,054 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: ویسوگ
      به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,473 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,037 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان