امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!!
کاربر محترم afsanehh فقط با ارسال 1 پست اونهم فقط پست عدم دانلود در انجمن vip که اسپم بوده و فقط به خاطر بازدید بالا از سایت توانسته بالای 650000 امتیاز کسب کند و میتواند عضو حداقل 24 ماهه {دو سال انجمن vip} شود.
این را برای افرادی مثال زدم که با یکبار و یا چند بار بازدید انتظار عضویت vip دارند.
دانلود در انجمن vip فقط برای اعضای vip و بسیار فعال و مدیران انجمن ها می باشد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، Sahab
من منظورتونو متوجه نشدم!!
یعنی چی؟ ممکنه توضیح بدید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۷، ۰۷:۰۶ عصر)orkideh_04 نوشته است: من منظورتونو متوجه نشدم!!

خوب هر بازدید از صفحات سایت امتیاز داره و با توجه به آنلاین بودن بیش از 48 ساعت ایشون امتیازشون به این عدد در بانک سایت رسیده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، zarryn ، soheilarch
(۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۱:۲۸ عصر)AliReza نوشته است: [quote='orkideh_04' pid='7195' dateline='1315496217']

خوب هر بازدید از صفحات سایت امتیاز داره و با توجه به آنلاین بودن بیش از 48 ساعت ایشون امتیازشون به این عدد در بانک سایت رسیده است.

سلام مهندس دهقان یعنی براین اساس هرکس بیشتر از 48 ساعت تو سایت آنلاین باشه عضو 15ماهه سایت میشه یا توضیحش جور دیگه ای؟
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdis2005 ، zarryn
(۱۳۹۰-۸-۲، ۰۴:۰۵ عصر)afagh haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۱:۲۸ عصر)AliReza نوشته است: [quote='orkideh_04' pid='7195' dateline='1315496217']

سلام مهندس دهقان یعنی براین اساس هرکس بیشتر از 48 ساعت تو سایت آنلاین باشه عضو 15ماهه سایت میشه یا توضیحش جور دیگه ای؟

سلام

تعداد کلیک - جواب دادن به موضوعات سایت{البته تعداد حرف مهمه}-اگر شما موضوعی را ایجاد کنید و هر بازدیدی از موضوع شما بشه به حساب شما امتیاز واریز میشه و .....

من نمیتونم دقیقا بگم چون دستی حساب نمیشه و جالبه همین کاربر الان نفر دوم از نظر امتیاز هست و فکر کنم حدود 700000 {هفتصد هزار امتیاز} تا الان شده که میتونه چندین سال عضو ویژه سایت باشه

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، 0RKIDEH ، zarryn ، soheilarch
اها تازه متوجه شدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط zarryn
    واقعا جتابه بس سعی میکنم همشه توی بحثا شرکت کنم
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط zarryn ، nazanin.gh ، bahareh.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391 alireza 29 19,458 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۵:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: sara.k
      عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,039 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,474 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
      جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,662 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
      خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,772 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
      در دسترس قرار گرفتن 26 فایل vip alireza 25 13,597 ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۲:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: Shahrsaz67
      طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,431 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان