امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امتیازات: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کارشناسان ناپیوسته معماری حل شد
نقل‌قول: سلام اقای دهقان این اطلاعیه جدید نظام مهندسی که الان تو سایته بازم به تکنولوزی معماری حق طراحی نمی ده من اینجوری برداشت کردم درسته
آره دسته فقط به كارشناسي علمي كاربردي كه كارداني رشته هاي اصلي باشند ميدند
نقل‌قول: سوال بعدیم هم اینه که اساتید ما می گن کسانی که ارشد را تموم می کنند تو همون سال با کسانی که مدرک لیسانس دارن سر یک میز می شنند برای امتحان نظام یعنی این دو سال تحصیل کارشناسی ارشد را را براشون حساب می کنند درسته این موضوع با تشکر
عقل و منطق هم همين را تاييد ميكنه مگه ميشه ارشد معماري بگيري و به اندازه كارشناسي علمي كاربردي اطلاعات نداشته باشي!
خوب اگه اينجوره چرا ميشه ارشد گرفت ولي نميشه مهر گرفت!
در هر حال من بازم ميگم كه اين مصويه براي جديدي ها بايد باشه كه اگه نخواستند كارشناسي تكنولوژي را انتخاب نكنند و نه براي اونهايي كه اطلاع از اين روزها نداشتند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اقای دهقان اگه به تکنولوژی طراحی ندن نظارت می دن درسته خوب نظارت درامدش بیشتره الان توشهر ما از حق نقشه 55 درصدش برای نظارت می ره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
:D:D:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
باسلام آیا به کارشناسی ناپیوسته معماری اجازه طراحی و حق امضا و مهر میدن؟؟با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۸:۵۵ عصر)rozbahan نوشته است: باسلام آیا به کارشناسی ناپیوسته معماری اجازه طراحی و حق امضا و مهر میدن؟؟با تشکر
    سلام یه سرچ در سایت کنید به جوابتون میرسیدقبلا در این مورد بحث های زیادی شد.

ظاهرا فقط به افرادی که رشته اصلی باشند و علمی کاربردی مهر طراحی میدند.

پاسخ
    مرسی از اینکه منو در جمعتون قبول کردید :)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      (۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۹:۲۸ صبح)mina khosravi نوشته است: مرسی از اینکه منو در جمعتون قبول کردید :)
      ما تشکر می کنیم که شما به جمع خودتون پیوستید
      ایشالا که بتونیم برای هم مفید باشیم
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      باسلام سوالی داشتم واینکه من کاردانی نقشه کشی از دانشگاه آزاددارم وکارشناسی مهندسی معماری ازعلمی کاربردی که این فرودین پایان نامه ام راارایه دادم
      آیا من هم میتوانم پروانه طراحی دریافت کنم واینکه افراد مشمول این قانون باید بعدازگذشت سه سال ریزنمرات ا رایه دهندیافارغ التحصیلان امسال هم می توانند قبل از31شهریورریزنمرات خودراارسال نمایندباتشکر

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام دوستان عزیز...
        شرمند اگه جای درستی این پست رو نذاشتم...
        راستش این چند وقته انقدر درباره این موضوعات مطلب خوندم که گیج شدم....
        بنده الان ترم ۴ کاردانی معماری هستم و کاردانیم هم از نوع ناپیوسته هست . یعنی از رشته ریاضی فیزیک و پس از گذراندن پیش دانشگاهی و کنکور ریاضی، وارد این مقطع شدم . می‌خواستم بدونم در نهایت بعد از مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، حق طراحی و نظارت به بنده تعلق می‌گیره یا نه ؟
        اگه نمی‌گیره که دوباره بشینیم برای کارشناسی پیوسته کنکور بدیم ...

ممنون می‌شم راهنمایی کنید....

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۰۲:۲۶ عصر)crissangel نوشته است: سلام دوستان عزیز...
          شرمند اگه جای درستی این پست رو نذاشتم...
          راستش این چند وقته انقدر درباره این موضوعات مطلب خوندم که گیج شدم....
          بنده الان ترم ۴ کاردانی معماری هستم و کاردانیم هم از نوع ناپیوسته هست . یعنی از رشته ریاضی فیزیک و پس از گذراندن پیش دانشگاهی و کنکور ریاضی، وارد این مقطع شدم . می‌خواستم بدونم در نهایت بعد از مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، حق طراحی و نظارت به بنده تعلق می‌گیره یا نه ؟
          اگه نمی‌گیره که دوباره بشینیم برای کارشناسی پیوسته کنکور بدیم ...

ممنون می‌شم راهنمایی کنید....

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            زد و بند مهندسان ساختمان ممنوع شد sara515 0 741 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: sara515
            ساخت ۲۴۰ ساختمان غیراستاندارد در تهران متوقف شد ماراویا 0 1,445 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۰۹:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: ماراویا
            مشکل نماهای شهری را حل کنیم javad jamshidi 0 1,608 ۱۳۹۱-۸-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر
          آخرین ارسال: javad jamshidi
            ورود افراد دولتی؛ مشکل انتخابات نظام مهندسی javad jamshidi 0 1,564 ۱۳۹۱-۵-۲۸، ۱۰:۳۵ صبح
          آخرین ارسال: javad jamshidi
            نتایج آزمون نظام مهندسی آذرماه 90 اعلام شد takitaki 7 9,549 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۱۱:۰۵ صبح
          آخرین ارسال: skyline
            شرکت در نظرسنجی مربوط به آزمون ورود به حرفه معماری(پروانه اشتغال) saeed nasiri majd 2 3,666 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۷:۰۴ عصر
          آخرین ارسال: skyline
            آیا میدانید نفرات برتر در آزمون نظام مهندسی در کشور کدامند؟ شهرسازی و معماری و.... alireza 0 7,523 ۱۳۹۰-۴-۱۵، ۰۷:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            اطلاعیه برگزاری آزمون24و25شهریور1390-شهرسازی و معماری- - ثبت نام شروع شد alireza 0 1,655 ۱۳۹۰-۴-۱۵، ۰۷:۳۱ عصر
            زشته معماری-مواد آزمون ورود به حرفه‌ مهندسان(پایه سه) اسفند ماه 1389 alireza 0 2,199 ۱۳۹۰-۳-۲۴، ۰۹:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان