امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقالات جدید شهرسازی رو واسه منبع کنکور فراموش نکنید
مقالات نشریات مرتبط با شهرسازی خصوصاً اونایی که اساتید مطرح نویسنده اش هستند رو از دست ندید، چرا که اگه سوال آزمون تشریحی سال 90 رو دیده باشیدمی بینید که با مقاله فرايند شكل گيري و گسترش سكونتگاه هاي غيررسمي نمونه موردي - محله سهرابيه كرج (اسماعيل شيعه/[font=BLotusBold]كيومرث حبيبي[/font][font=BLotusBold]/[/font][font=BLotusBold]حامد كمالي نسب) چقدر شباهت داره، این مقاله در نشریه مسکن و محیط روستا(بهار90) چاپ شده که می تونید از www.sid.ir دانلود کنید[/font]

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   فرايند شكل گيري و گسترش سكونتگاه هاي غيررسمي نمونه موردي - محله سهرابيه كرج.pdf (اندازه: 1.43 MB / تعداد دفعات دریافت: 230)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، ایلیا ، shahryar ، lili_lovely ، ahmad lotfi ، deldar ، .Utopia ، mohseni
(۱۳۹۰-۶-۲۱، ۰۳:۵۴ عصر)MUD نوشته است: مقالات نشریات مرتبط با شهرسازی خصوصاً اونایی که اساتید مطرح نویسنده اش هستند رو از دست ندید، چرا که اگه سوال آزمون تشریحی سال 90 رو دیده باشیدمی بینید که با مقاله فرايند شكل گيري و گسترش سكونتگاه هاي غيررسمي نمونه موردي - محله سهرابيه كرج (اسماعيل شيعه/[font=BLotusBold]كيومرث حبيبي[/font][font=BLotusBold]/[/font][font=BLotusBold]حامد كمالي نسب) چقدر شباهت داره، این مقاله در نشریه مسکن و محیط روستا(بهار90) چاپ شده که می تونید از www.sid.ir دانلود کنید[/font]
سلام مهندس
ممنون از این مقالتون
اما چیزی که واضحه اینه که تو آزمون تشریحی سال بعد هرچی بدن سکونتگاه غیررسمیو نمیدن! اما احتمال خیلی زیاد تو مرحله اول ازش سوال بیاد
بازم ممنون از این مقالتون فقط اگه امکانش هست مقالات دیگه ای که احتمال می دین سال بعد از اون ها هم سوال بیاد رو بذارین مثل بافت فرسوده، چون مثال همین بافت فرسوده جزو بورس ترین مضوعات حال حاضر شهرسازی ایرانه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من رشتم غیر مرتبطه، میشه اگه مقاله های زبان اصلی هم دارین بذارین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۰:۵۴ صبح)lili_lovely نوشته است: من رشتم غیر مرتبطه، میشه اگه مقاله های زبان اصلی هم دارین بذارین.
برای کتب و مقالات زبان اصلی به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=321
البته برای استفاده از این انجمن باید عضو ویژه vip باشید که شرایط آن در تاپیک زیر درج شده است
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4080

پاسخ
 سپاس شده توسط lili_lovely ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,969 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,664 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,116 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 748 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 974 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,529 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان